astra g mantzel + emme monifold içim usta

cubu51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler arkadaşlar, bir arkadaştan aldığım aes headers +mantzel + emme monifoldu nasıl takalım diye ustaya danışmaya gittim, headersi takarız kolay dediler; ama mantzeli takamayız bu x motor için senin aracın z motor dedi ama arkadaşın z motor aracında bulunan ve kullandığı daha sonra söktüğü ve bana verdiği mantzel + manifoldu nasıl olur da benim aracıma olmaz anlayamadım, bana tavsiye edebileceğiniz Niğde iline yakın olan veya iç anadolu bölgesinde olabilir iyi bir usta var mı, bunu taktıktan sonra üstüne birde chip yapabilecek iyi bir usta, yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim :)

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence usta sizi anlamamış evet matzel direk z motora uymaz ama siz emme manifoldunuda aldıysanız aracın orj z motor için olan emme manifolduyla değiştirince oluyor.. Matzel emme manifoldu diye geçtiği için ayrıca emme manifoldu oldugunu anlamadı herhalde..

Chip içinde size en yakın yer ankarada vmax performance bakınız üst sağ köşe ayrıca montajda da yardımcı olurlar.. Ankaraya kadar gidemem derseniz superchip bayisi fln bakın ama sakın aracınızı kişisel uygulama yapan yerlere götürmeyin

cubu51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam ankarada adres ve isim alayım, bir günde halledilir mi ki mesala c.tesi sabah gitsem akşama çıkarmı ve ücret montaj ücreti ne olur tahminen?

cubu51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan Ustamızın ile iletişime geçmek istiyorum telefon vb. bişey varsa çok memnun olurum arkaşalar teşekkür ederim yardımınız için.

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin ustaniz icin soylemiyorum ama genel olarak;
bilmeyince sozde ustalar yok olmaz deyip kestirip atiyorlar, ya bir arastir, bir oku, yok bunlar Opel sozde ustalarina agir gelen seyler..

arkadasin z motordu videosu bile var.. aracina olur!

size yakinlik acisindan, takmak icin bir de Nevsehir de Musa usta ya sor;
http://www.opelim.net/forums/member.php?u=1124

cubu51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet Forum ustası Musa beyle kapadokya gezisinde konuşmuştuk, onunla bi konuşayım ben unutmuştum Nevşehirde bu işi yapacak usta olduğunu, ama illa ki chip için Ankaraya gitmek gerekiyor.

cubu51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Headres tamamdır arkadaşlar takıldı bi sıkıntı yok mantzelide musa usta yapacak Ins. Bi chip kalıyor nasıl ve nerde yaptırcam onu düşünüyorum büyük ihtimal ankaraya gideceğik ve vmax da yaptıracagm ama ne kadar fiyat çıkar ki bi chip için