Astra G Mi VW BORA Mı

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
VW az yakar doğru , nedenide motorunun LPG ile %100 uyumlu olmasıdır ancak konfor + sağlamlık ve gösteriş olarak astra 1 numara

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Model hatırlamıyorum ama akl motorlu yanlış hatırlamıyorsam o 8 v motorlular problemli..

Ama yeniler güzel :)

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Boraların 1.6 olanlarının %90 ı üstten tek ekzantirikli 8V motora sahip.Ve muadillerine göre gerçekten çok yakıyorlar.Astra G sedana göre özellikle arka kısmı epeyce dar.Yalıtım,donanım olarak birbirine yakın araçlar.Konfor konusuna gelecek olursak her vw de olduğu gibi Bora opelden daha konforlu.Lakin bunun sebebi daha kaliteli oluşu yada daha iyi malzeme kullanılması değil.Aracın karoser burulması daha fazla ve amortisör sertliği astradan daha yumuşak.Bu özellikleri de yol ve viraj kullanımlarında astranın gerisinde kalmasını sağlıyor.Astranın motoruda boranın motoruda LPG ye gayet uygun motorlar.Tercih edilecek olunursa bu kriteler göz önünde bulundurulmalı.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Performans olarak yorum yapayım, geçen hafta denedik Astra G ve Bora'yı. Bora hem ilk kalkışta hemde ara hızlanmalarda Astra G'nin gerisinde kalıyor.

fallen_2810

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki astra sonuçta 1998 den 2009 a kadar üretildi yani tutuldu.bora çok tutulmadı jetta olarak devam ediyor.

fallen_2810

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracım 1999 astra cd değiştirip 2004-2006 astra g 1.6 almayı düşünüyorum...