astra g motor performansı ıstıyorum + 45 hp

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm astracı arkadaslar aracım astra g 2001 model elegance aracımın motoruna bırkac sey eklemek ıstıyorum hp bakımından + 45 50 beygır verecek parcaları takmak ıstıyorum acaba hangı parcaları takmam lazım kı bu hp gucu alabıleyımöm tafsıyenızı beklıyorum ve bıde fıyatlarını beklıyorum

leventnum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atmosfer araç için o beygirler zor. aracı turbolaman lazım.en iyi ihtimalle dereceli egzantrik yazılım,headers falan desen 15-20 beygir ancak olur.tabi egzantriklerin derecesi arttıkça rolanti bozma sorunu olacaktır.turbolamak 6-7 bin lirayı bulur.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ciddi rakamlardan bahsediyorsun, ben olsam hatırı sayılır miktarda para harcayıp orjinal olmayan bir makineye sahip olacağıma o güce sahip olan orjinal bir araç alırdım.

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstüne zaten 10 bin tl rahat harcama yapıcaksın onun yerine vectra c 2,0turbo almanı tavsiye ederim

Aheste

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim atmosferik besleme istiyosan o hp ler cok zor. ama atmosferikte yardımcı olmaya çalışırım. volant hafifletme veya iptali. seramik headers en az 51mm düz boru seramik olursa bronz debriyaj. güzel bi hava filitre kiti ile 10-15 hp alırsın diye tahmin ediyorum.üstüne beyne yazılım atarsan hepsi ile beraber 30 hp bigi bişey alırsın. ben bunlarla uğraşmam turboya gircem diyosan allah yardımcın olsun:D

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
aracı turbo dizel bir araçla değişirsen yazılım turbo büyütme eksoz vb işlemlerle dediğin değerlere ulaşabilirsin

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yaşta +45hp....

helal.....

:alkis::alkis::alkis:

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahadır kardes yasımda ne var anlamadım sen benden 1 yas buyuksun :D

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladığım kadarıyle arabyı satıp 2500 motorlu bı canavar alıp o canavarın motroru ustunde oynamam lazım ben yıne orjınal 100 adat beygırlerımle takılayım en guzelı