Astra G - Ön Kapı Cam Sıyırıcı Fitili (dış)

Edremit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 haftalık Astra G sahibiyim. Ön kapılardaki dış cam sıyırma fitillerim deforme olmuş. Değiştirilmesi gerek. Birkaç online yedek parça satış sitelerinde baktım, bir yerde buldum; o da tanesini 150 TL gibi satıyor.

Ön kapı dış cam sıyırma fitillerini satın alabileceğim yer konusunda yardımlarınızı rica ediyorum. Veya "şöyle yaparsan daha ekonomik olarak çözersin" , "falanca markanın fitilleri Astra G'ye uyuyor" gibi önerileriniz varmı?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
150 sapıtmış olmalı. Parça numarası öğrenip, parçacıdan fiyat alırsanız daha sağlıklı olur. Çıkma çok daha uygun olacaktır.

Cakabo54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm dostum. Ayni sorun bende de var. Lanet olsun en zor bulunan parcaymis anladim.

Slm dostum. Ayni sorun bende de var. Lanet olsun en zor bulunan parcaymis anladim. Sag arkayi 14tl ye buldum. Onu arastiriyorlar. Orjinali gm 145 tl arka on kisa o yuzden ucuz sanirim. Bilgin olsun

2 haftalık Astra G sahibiyim. Ön kapılardaki dış cam sıyırma fitillerim deforme olmuş. Değiştirilmesi gerek. Birkaç online yedek parça satış sitelerinde baktım, bir yerde buldum; o da tanesini 150 TL gibi satıyor.

Ön kapı dış cam sıyırma fitillerini satın alabileceğim yer konusunda yardımlarınızı rica ediyorum. Veya "şöyle yaparsan daha ekonomik olarak çözersin" , "falanca markanın fitilleri Astra G'ye uyuyor" gibi önerileriniz varmı?

Kerim Avcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Wurth slikon sprey kullanın. 20-25 tl. Tüm fitilleri ilk günkü yumuşaklığına getirir. Spreyi sıkın iki uç saat su değmesin yeterli.

Edremit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm dostum. Ayni sorun bende de var. Lanet olsun en zor bulunan parcaymis anladim. Sag arkayi 14tl ye buldum. Onu arastiriyorlar. Orjinali gm 145 tl arka on kisa o yuzden ucuz sanirim. Bilgin olsun

Ben piyasada uygun fiyatlı bulamadım. İzmir servis 127 +KDV. fiyat verdi. Eğer uygun fiyatlı bulursanız yada başka bir çözüm bulursanız, bilglendirirseniz memnun olurum.

Muratcanaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbulda parçacı var numarasını verebilirim sorarsın

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim 307'nin sağ hiç silmiyordu söktüm bir güzel sıcak suyla yıkadım. aslında çok deforme olacak bir zımbırtı değil. sadece belli bir zaman sonra cama tam basmama sebebiyle silmiyor. bir tane japon yapıştırıcısı ve 3 tane pipetle sorunu çözdüm :D
pipetleri sıyırıcının arka yüzüne destek olsun diye japonla tampon yaptım. şuan sol taraftakinden iyi siliyor :D :D