Astra g ön konsoldaki boşluk için uygulama

By asTRa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben maliyeti az bişey olarak duşunmuştum ama farklı şeyler denemek istiyorsan bu tarz bişeyde deniyebilirsin ustelik ekran daha yukarıda göz hizasına daha yakın olur ama tabi havalandırmaları kapatman lazım :cry:
neu2wa5.jpg

neu3fc5.jpg

neu4rs3.jpg

neu5dl4.jpg

neu7ra2.jpg

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beni harekete geçiren resim en son eklediğin resim esasında ama adana sıcağında havalandırmaları kapatmak hiç mantıklı gelmediğinden benim seçenek daha avantajlı. ister sıcakta ister soğukta havalandırmaları kapatmak mantıklı gelmiyor. o yüzden bu şekilde yapmaktan vazgeçtim. birde bi şekil bulup bi proje geliştirip o ekranı oraya söküp takmalı yapmam lazım nasıl olacak ekran elime gelmeden bilmiyorum ama onu araçta bırakmak istemiyorum malum bu tarz şeylere verecek paramız olmuyor her zaman hırsızlara kaptırmak istemiyorum

Son düzenleme:

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çalınma ihtimaline karşı kolayca sökülüp takılan bir pc ekranı malesef yok en mantıklısı ekranın kasasını gögüsle arasnda bosluk kalmadan doldurmak böylece hırsız gögsü tamamen sökmek zorunda kalır büyük bir zaman kaybı.

+ kaskoya ekletme 36 lira farkla tüm sistemi eklettim
+ kaliteli bir alarm (cenmax,desi vb.)
+ opsiyonel olarak güvenlik filmi

bence car pc düşünüyorsanız ortadaki havalandırmayı iptal edin zaten en saglıklısı soğuk havayı ön cam ile ayaklara vermek yüze vermek istersenizde yanlar yeter.

kışında tüm araçların orta ılık verir yanlar sıcak verir hatta bazı kullanıcılar orta havalandırma bozuldu sanar ama özelliği öyledir.

ben megane a yaptım havalandırma ve tusların altında kaldı ekran alışmakta çok zorluk çektim :(

Son düzenleme:

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence car pc düşünüyorsanzı havalandırmayı iptal edin zaten en saglıklısı ön cam ile ayaklara vermek yüze vermek istersenizde yanlar yeter.

Ben megane a yaptım havalandırma ve tusların altında kaldı ekran alışmakta çok zorluk çektim :(

uploaded with imageshack.us

valla ankarada bende kaldim bayaği bi süre ankarada dediğin olabilir ama adana sicağinda ben klimanin kaldiracağini bilsem arkalara bile klima yeri açmayi düşünüyorum sicak sicak sicak ve su gibi nem o yüzden benim için klima önemli önemli olmayan arkadaşlar için mantikli olabilir

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
petrolden aldığım mendilkutusu birebir aynı ölçülerde kopmle kapattı cokta ho oldu ama mendilleri kullunamıyorum tek sıkıntı o

mstf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elegance lerde standart 4 lü cd koyma yeri var ön konsolda. şimdi ben konsoldakini çıkartıp, torpido gözünde cd changer'ın altında bi göz var onu orta konsola koymak isityorum ölçüleri aşağı yukarı aynı, hiç olmazsa telefon ıvır zıvır koyarım yerine. cd liği orta konsoldan nasıl sökeriz acaba?

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıvır zıvır için çok kullanışlı orası..doldurmaya gerek yok,gönlüm el vermiyor zaten..çok işime yarıyor çünkü,elime ne geçerse geçici bir süre için oraya atıyorum:)

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıvır zıvır için çok kullanışlı orası..doldurmaya gerek yok,gönlüm el vermiyor zaten..çok işime yarıyor çünkü,elime ne geçerse geçici bir süre için oraya atıyorum:)

kesinlikle :good: