Astra G orta konsol

eakin65

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar
Astra g aracımın tid ekranı değiştirmek için orta konsolu sökmüştüm. Taktıktan sonra özellikle teybin etrafının iyice çizildiğini gördüm.Konsolun üzeri yumuşak kaymaz mat bir boya ile boyanmış aynı boyadan bulup orjinali gibi boyayamazmıyız ? ne tür bir boya bu üzerindeki acaba?
kolay gelsin

Not: Sökecek arkadaşlar orta konsolu kağıt bant ile kaplayıp söksünler çizilmemiş olur ben baştan akıl edemedim.

ercan1878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şaşmazda sırf o gibi yerleri boyayan yerler var benim arkadaşım lagunanın sert plastik kısımlarını boyatmıştı

eakin65

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şaşmazda sırf o gibi yerleri boyayan yerler var benim arkadaşım lagunanın sert plastik kısımlarını boyatmıştı

Aynısı gibimi boyuyorlar yoksa farklı mat siyah yada piano black felanmı.bu gibi boyaları kendim yapabilirim benim istediğim orginal boyası gibi olması
kolay gelsin

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Aynısı gibimi boyuyorlar yoksa farklı mat siyah yada piano black felanmı.bu gibi boyaları kendim yapabilirim benim istediğim orginal boyası gibi olması
kolay gelsin

Ben araç içinde gri rengi sevdiğim için evde kendim metalik alüminyum renge boyadım. Plastik astarı+ boya + vernik şeklinde boyanırsa hiçbirşey olmaz. Açtığım konu:

http://www.opelim.net/forums/self-servis/104079-astra-g-konsol-boyama-metalik-aluminyum.html

ercan1878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle orjinal gibi oluyor boyadığını bildiğim halde hiç anlaşılmıyor