astra g plastik tampon çatladı

maviduvar06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar
2004 model astra g aracıma 2007 yılında kamyon sürttü ve arka tamponda hasar oluştu. iyi işçilik olur diye ankara opal yetkili servisinde tamir ettirdim ancak geçen yıldan itibaren tampon çatlamaya ve dökülmeye başladı.
sizce ne yapayım. aradan 7 yıl gibi bir süre geçti ama 7 yılda bir de tampon yaptırılır mı? servise başvursam sonuç alır mıyım? cepten yaptırsam kaç tl tutar?

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7 yıllık bir tamir başarılı bence.Gidip dersen ki " 7 yıl önce bir tampon yaptırmıştım .. " Kimse ne düşündüğünü anlamaz.Bence yeni ya da çıkma(kırıksız) orjinal bir tampon almak daha mantıklı.

maviduvar06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7 yıllık bir tamir başarılı bence.Gidip dersen ki " 7 yıl önce bir tampon yaptırmıştım .. " Kimse ne düşündüğünü anlamaz.Bence yeni ya da çıkma(kırıksız) orjinal bir tampon almak daha mantıklı.

tamponun boyası dökülüyor. tampon kırık değil. ayrıca sıfırı ne kadardır ki?

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatları bilmiyorum.Açıkçası ben zamanla işin içinde dokunmalar , kırıklar vs gibi etkenlerde olabilir diye düşünmüştüm ama bariz bir darbe vs yok ise Boya dökülmesi 2 ana sebepten olabilir.Tamirli bölgelerde dökülmeler varsa orada esnemeler oluyor ve çatlamalar başlamıştır.
Yada boya-astar-macun gibi zemin malzemesinden dolayı çatlamalar başlamış olabilir.
En güzeli bir boyacı ustasına gösterip durumu anlatmak.

maviduvar06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyatları bilmiyorum.Açıkçası ben zamanla işin içinde dokunmalar , kırıklar vs gibi etkenlerde olabilir diye düşünmüştüm ama bariz bir darbe vs yok ise Boya dökülmesi 2 ana sebepten olabilir.Tamirli bölgelerde dökülmeler varsa orada esnemeler oluyor ve çatlamalar başlamıştır.
Yada boya-astar-macun gibi zemin malzemesinden dolayı çatlamalar başlamış olabilir.
En güzeli bir boyacı ustasına gösterip durumu anlatmak.

Teşekkürler