Astra G Sahipleri Buraya

ELEGANCE06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba sayın astra g ci arkadaşlar, hafta içinde elegance me kauçuk, araç içi rengi olan gri renkte ve orjinal paspas sipariş verdim. resimleri yüklüyorum ,,

Ekli dosyalar

• rsz_img_0561.jpg
    rsz_img_0561.jpg
    91.2 KB · Görüntüleme: 35
  • rsz_img_0559.jpg
    rsz_img_0559.jpg
    89.2 KB · Görüntüleme: 35
  • rsz_img_0560.jpg
    rsz_img_0560.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 31

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hayırlı pazarlar beyler Mehmet güle güle kullan bende sıyahını aldım memnum valla orjınal yerıne alabılcek paspaslar bırı valla koku falan da yok tavsıye edebılırım herkese

oozgurel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar silecek almalıyım. Mevcutları ölçtüm 46-61cm.
Orijinal olanlar 48-51 diye duydum. Modacarda satılan set nasıldır? Muz tip için marka tavsiye edermisiniz?
Model 2000 CD

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bosch muz 50 lilik aldım tamıtamına oldu silerken camda nokta kirli kısım kalmıyor tam cam neredeyse muz alınacaksa bosch tan başkası yalan

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ben bosch muz 50 lilik aldım tamıtamına oldu silerken camda nokta kirli kısım kalmıyor tam cam neredeyse muz alınacaksa bosch tan başkası yalan
ben bosch bulamadım ya samet haklısın bu ısın pırı bosch ve valeo gerısı hıkaye her sene sılgı degısıyorum :D

pygela

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar merhaba...

bana opc konsol lazım nerden ve nasıl bulabilirim yardımcı olurmusunuz

sailor_183

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar herkese merhaba hayırlı ramazan aracım Astra g 2001 comfort 87 bin km de gasitaly kit takılı aracı 2001 de sıfır aldık ve 12 yıldır memnuniyetle kullanıyoruz ancak son zamanlarda yakıt durumu çok canımı sıkıyor kış aylarında full depoyla 39 lt 350 km yol gittim sadece şehir içi kullanım İskenderun da yaşıyorum bilenler bilir çok soğuk bir iklimi karı falan yoktur buranın. şimdi bu yaz aylarında birde depo boşken 20 tl lik gazla deneyeyim dedim ve durum şu : 20 tl gaz litresi 2.63 tl opet ten 7,60 lt gazla yine sadece şehir içi sakin kullanımda 60 km yol yapabildim yani 1 litre ile 8 km civarı demek sizce de çok değil mi

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Çok sert kullanmıyorsan normal debriaj nasıl motor durumu bakımı nasıl bilhassa araca bağlı belkı LPG dolum ağzı kacak olabılır LPG ayarsız olabilir araca Carbon clean yaptırman gerekebilir Kürüm opelin duşmani

iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Merhaba hocam sahıbınden de bir tane var opc konsol ilan numarası 72879987 belkı işinizi görür

sailor_183

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok sert kullanmıyorsan normal debriaj nasıl motor durumu bakımı nasıl bilhassa araca bağlı belkı LPG dolum ağzı kacak olabılır LPG ayarsız olabilir araca Carbon clean yaptırman gerekebilir Kürüm opelin duşmani

motor durumu çok iyi debriyaj değişeli 2 yıl oldu bakımları düzenli olarak serviste yapılıyor. lpg bu kış takıldı 2 defa ayara gittim düzelmedi bu yakıt sorunu bana çok gibi geliyor . sizlerin yakıt değeride bu civarlardamı?