Astra G Sahipleri Buraya

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Günydın beyler...Samet abi dediğin gibi bende aynısını düşünüyorum ama görünüm bakımından güzel olur gibi :D
Yalçın abi hoşgeldin Allah kaza bela göstermesin güzel araç :)
Garaj baya geri kalmış biraz güncel tutalım...

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya opc ye biras bencese tamamda bnzer bi yanı yokki :D zaten bişey yapmamayı düşnüyorum arabaya 2 3 sene daha kullanıp satarım diyorum boşuna masraf yapmim bari 3 5 derken asürekli bişey çıkıyo çünkü...

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyler inanin parca icin soylemiyorum...
gciler, Opelciler bitmis , paylasim desen oda yokk, aslinda piyasada bitmis, modifiye ruhu sifir :D 500 e dbilas dereceli egzantrik veriyorum ( + 20 HP veriyor ) saka gibi yaa rahatliyim ve satilmazsa 1 liraya bile satmiycam...:D:D:D

KaanSaygın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavsiye

arkadaslar astra classic G Edition düşünüyorum hangi yılı tavsiye edersiniz
max:18-19 bin ytl yeterli olur mu

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel astra G edition diye geçiyor bu kasalar..
Bende opel astra G Elegance var 2004 model bir model düşüğü en yüksek modeli edition modeli..
Ben aracımı 23.000tl aldım onların fiyatlarıda bunun gibi ve fazlası sanırım ben alalı 1 sene oluyor ama..
iyi geceler garaj dediğin gibi modifiye ruhu bitmiş herkezde artık yapanda kalmadı kapıcaklarda yok zaten gibime geliyor nedeni iste PARA kim bilir araçlarına neler neler düşünüyorlar ve yapıcaklarda ama önüne çıkan tek şey PARA...

ede-46

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel astra G edition diye geçiyor bu kasalar..
Bende opel astra G Elegance var 2004 model bir model düşüğü en yüksek modeli edition modeli..
Ben aracımı 23.000tl aldım onların fiyatlarıda bunun gibi ve fazlası sanırım ben alalı 1 sene oluyor ama..
iyi geceler garaj dediğin gibi modifiye ruhu bitmiş herkezde artık yapanda kalmadı kapıcaklarda yok zaten gibime geliyor nedeni iste PARA kim bilir araçlarına neler neler düşünüyorlar ve yapıcaklarda ama önüne çıkan tek şey PARA...

arkadaslar bendekı arac njoy elegance veya dıgerlerı ıle arasında tam olarak ne fark var bır tablo vs varmı acaba

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
beyler inanin parca icin soylemiyorum...
gciler, Opelciler bitmis , paylasim desen oda yokk, aslinda piyasada bitmis, modifiye ruhu sifir :D 500 e dbilas dereceli egzantrik veriyorum ( + 20 HP veriyor ) saka gibi yaa rahatliyim ve satilmazsa 1 liraya bile satmiycam...:D:D:D
valla hacı inan benı arayan arayana idi pazarlık yapana cevap vermıcem dıye belırttım sahıbındendekı ılana uygun fıyat vermışım bedavaya almaya calısmak nıyett valla yaha kımse bu forumda ustune alınmasın sozum meclısten dişarı maleseh öyle bende cekerım böyle gıderse ılanı :(
arkadaslar astra classic G Edition düşünüyorum hangi yılı tavsiye edersiniz
max:18-19 bin ytl yeterli olur mu
edıton var bende tavsıye ederım 18 20 arası degısıyor 2001 hb tavsıye ederım manuel olursa daha ıyı :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arkadaslar bendekı arac njoy elegance veya dıgerlerı ıle arasında tam olarak ne fark var bır tablo vs varmı acaba
malik abı aradakı fark sanroff + spor koltuk +cd calar +4 airbag+ endolu model 2000 + 2001 modelı en donanımlı 2004 elegance ama sanroff hepsınde yok dıye blıyorum;)
yanlız malık abı senın araba enjoy arka farlar nıye enjoy farı sıyah taban degıl yoksa fotomu yanıltıyor

Son düzenleme:

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanki foto yanıltıyo gibi geldi banada burak çünkü parlak bi kırmızılığı yok stopların :)

sarper kanka bişeyler yapayım diyorum arabaya panjur alim yay alim body kit alim istiyorum hemde çok istiyorum ama inan olmuyo parasızlık hep aslında parasızlık değilde gelen parayı farklı yönlerde harcıyorum :D maaşı ayın 1 inde alıyoruz normalde bugün ayın 7 si daha maaş alamadık sadece % 30 unu alabildim onuda borca verdim cepte kalan para 10 lira falan onuda yol parası yapıyorum zaten bu ay hesapladım 1280 lira borç ödicem :D yani imkan olması lazım bişeyler yapabilmek için bide şöyle bişey var arabayı satmayı düşünüyorum 2 yıla kadar a3 istiyorum o yüzdende pek bişi yapasım yok aslında