Astra G Sahipleri Buraya

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyiymiş bu özellik için bi dünya para veriyolar sıfır araçlara :D uzun yolda tam keyif ama uyursun sonrada bea :D

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
günaydın beyler nasılsınız bugün bisikletle geldim işe süper oldu hem spor hemde zevk :)

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel astra elengange modelleri hoşuma gidiyor çelik jant daha güçlü kas yapısı.ama alfalarda çok sorunlu diyorlar millet başına iş alırsın diyor anlamadım gitti opel astralarında parçaları pahalı oluyormuş aşağı tükürsem sakal , yukarı tükürsem bıyık.

aga kalabalık bi ortamda bri telefonda arac satıyodu. bende astra aradıgım için vatandasa telefon sonrası sordum dedi galericiyim. astra comfort var dedi. ben cd veya elegance dedim ilgilenmedim.

arkadasım var alfa 147 bakınıyo. onuda sorduk ve tum kalabalık aynı anda napıyorsun sen dedi. yazık etme elinde kalır. arac guzel vede yakışıklı ama alımlılığı çok yok.yakıt olayıda fazla diye biliyorum. piyasa koşullarını ve yakıt tuketimini göze alabiliyorsan al derim.

ha bu arada parca olayında astra için bulabildigin parcayı alfa içn bulamazsın sanmam. vede alfa parca pahalı olur zannımca.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bırde dun okadar gazladık denedık arabayı 160 170 km ıle cevre yolunda 10 tl lpg ıle 50 km yol yaptı araba ayardan sonra normala döndu allaha şukur :D

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10 tl lpg ile 50 km iyiymiş bende 20 lirayla 70 km gittim geçen gün sinir oldum 10 lt lpg almıştım 2 liradan geçende opetden aldım aygaz euro lpg 2,04 den bakalım ne kadar gitcek eğer fazla giderse demekki ucuz olan yakıt çok gidiyo o yüzden bi artısı yok

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
10 tl lpg ile 50 km iyiymiş bende 20 lirayla 70 km gittim geçen gün sinir oldum 10 lt lpg almıştım 2 liradan geçende opetden aldım aygaz euro lpg 2,04 den bakalım ne kadar gitcek eğer fazla giderse demekki ucuz olan yakıt çok gidiyo o yüzden bi artısı yok
bursaya geldınmı ben ayar cektırıyım senın arabaya valla ya enjektörlerın capları ufakmiş benım bırde kurum yapmiş evlere şenlıktı araba gıtmıyor dıye cok abanıyodum cok gaz yakıyodu şımdı enjoktörlerı astra g orjınal neyse aynı benzınde lpg farkı yok gecişlerde kasma yok cok şukur yakıt duştu otomatıkmen araba rahatladı:)

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende götürdüğüm zaman göstereyim o zaman ustaya baksın bakalım sorunmu var yoksa normalmi :)

erol_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga kalabalık bi ortamda bri telefonda arac satıyodu. bende astra aradıgım için vatandasa telefon sonrası sordum dedi galericiyim. astra comfort var dedi. ben cd veya elegance dedim ilgilenmedim.

arkadasım var alfa 147 bakınıyo. onuda sorduk ve tum kalabalık aynı anda napıyorsun sen dedi. yazık etme elinde kalır. arac guzel vede yakışıklı ama alımlılığı çok yok.yakıt olayıda fazla diye biliyorum. piyasa koşullarını ve yakıt tuketimini göze alabiliyorsan al derim.

ha bu arada parca olayında astra için bulabildigin parcayı alfa içn bulamazsın sanmam. vede alfa parca pahalı olur zannımca.

teşekkürler hocam cvp için ilk olarak zaten gözüme astra çarpıyprdu bir abimin tavsiyesiyle alfa kafama girdi .Ama astranın bakımlarıda ağır oluyormuş bu doğrumudur birde kronik bir sorunu varmıdır.İlk tercihim astra elengance cd veya elegance olcak daha güçlü duruyor sanki. çelik jant filan.