Astra G Sahipleri Buraya

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dostum bundan yalova yolu dolu benzerlerı cok replıca bulunur sen paradan haber ver :D
cok para orjınallerı degmez bence turgay :D

hacı bul aynısıdan güzel fiyatlara alalım replikasını sıkıntı olmaz biz ona compomotive yazısı yapar ölede bineriz ama ona benzeyen jant ben daha görmedim :D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
hacı bul aynısıdan güzel fiyatlara alalım replikasını sıkıntı olmaz biz ona compomotive yazısı yapar ölede bineriz ama ona benzeyen jant ben daha görmedim :D
ıanan ben buna benzer jant buldum replıca gördum sankı bende 3 ay evvel 3,4 jant aldım degıstırdım altust ettım ondan bılıyorum replıca ısını göruyosa sordurcam aklımda :)

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ıkıncı opelımle aranızdayım dun aldıgım aracım astra G edition
20120104112711.jpg

bazı sorularım var arkadaslar aracımın frenlerı cok sert geldı bana bundan önce corsa c vardı gayet yumusaktı frenler bunun cok sert gercekten
ve orınal cd calar mevcut aracımda trackmı calıyor mp3mu track yaptım ama bır kac denememde eror verdı yardımcı olurmusunuz?

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
İyi senelere...
Burak,pampa sarper nerelerde ya :D
buralarda olmaya bılır casper gıbı adam :D
arkadaslar ıkıncı opelımle aranızdayım dun aldıgım aracım astra G edition
20120104112711.jpg

bazı sorularım var arkadaslar aracımın frenlerı cok sert geldı bana bundan önce corsa c vardı gayet yumusaktı frenler bunun cok sert gercekten
ve orınal cd calar mevcut aracımda trackmı calıyor mp3mu track yaptım ama bır kac denememde eror verdı yardımcı olurmusunuz?
hayırlı olsun gule gule kullanın
balatalar sert olabılır fren yagın özellıgı kaybetmıs olabılır baktır olctur derım benımde serttı fren yagı degıstırdım duzeldı edıtıon changer varsa track calar cd secer kopyalarken prınco veya pıhılıps sony gıbı cdlerle yavaş yazın sorununuz duzelcek cd janttı ustunde gelebılır takas olmuş olabılır 16 17 jant varsa daha oncesınde kaca aldınız ayıp sorması cok para dıyıp yakınıyodunuz astralar