Astra G Sahipleri Buraya

kasırqa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada bugün arabyı temizLedim baya iyi oLdu pisken binesi geLmiyo insanın hazır hava güzeLken ciLa da attım güzeL oLdu sanırım fakat eve geLdim arıza verdi suyu bitmiş heraLde inşaLLah doğru yere koyarım suyu :D

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam millet.

uzun zamandır foruma pek bakamıyorum.
araya evlilik düğün derken uzak kaldık.
nasıl gidiyor astracılarda hareket var mı?
bıraktığımız gibi mi yoksa yeni projeler var mı?

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdilik bende bir proje var aracın icini orta konsolu fln carbon folyo kaplıyorum yarım kaldı bu hafta bıtıcek kısmetse :)

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaslar benım astranın ön kaputu carbon folyo ile kaplasam ruhsata işletmem mi gerekiyor her kafadan bir ses cıkıyor yaa bılen varmı icimizde?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
aracta renk farklılıgı olursa cıft reng muhabbetıne ışletmen gerek dıye bılıyorum

kasırqa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım tavanı siyah kapLattı trafikte bi sorun çıkmadı ama fenni muayenede ne oLacak biLmiyorum ama bi abinin fiorinoyu bağLadıLar bu yüzden onun için ruhsata işLetmek daha garanti 62 Lira fLn bi maLiyeti var heraLde tek yaprak değişiyo gaLiba içiniz rahat eder

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu astra bana hız olarak az gelıyor ya arac baskalarına göre hızlı fakat bana yetmıyor ya gti opc fln tarzı bırsey olması lazım bana :)

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,3 cdtı bın arabanı özlersın :D

astradan once 2005 corsa cdti vardi 90beygirdi torku mukemmeldi yokuslarda fln en ufak tikanma olmuyordu bu turbo olmadigi icin bana biraz hantal kaliyor aslinda ikiside hantal geliuordu bana hizi seven vitesii gecisleri mefaseleri iyi kullanan biriyim dikkatli olrak yapildiinda hiz mukemmel birsey bnce ama heryerdee degill o yuzden bilmiyorum babamin 94gsi isteklerimi karsiliyordu :)