Astra G Sahipleri Buraya

YsF09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba sizinle yeni başımdan geçen sizinde rastlayabileceğiniz bir durumu paylaşmak istiyorum.
İçinde bulunduğumuz 1 hafta içinde sağ ön kapı ara sıra kilitleniyor kafasına göre açılıyordu. sonra 1 gün arka sağ kapının da kilitlendiğini hiç açılmadığını gördüm. Aracı eşim kullanırken akü alarm vermiş şarz edip yoluna dewam etmiş bende düşünmeye başladım ki kesin kapılarda elektrik kaçağı var oda elektriği çekiyor akümü bitiriyor. Akü 2 yıllık TUNÇ markaydı. Aracımda ASTRA G meğer aküm ün ömrü bitmeye yaklaştığı için kapılara vurmuş kendini. Sizinde başınıza gelirse akünüzü ölçtürmeniz de fayda var. Akü aldım bi daha kapılar düzeldi.
:rakir:

aksoy9801

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazen bende de oluyor. arkadaşa götümüştüm bi ara, sordum. bir süre kullanmdğın zamanlarda aküyü tekrar kendine getirmek için 5-10 dak rölantide çalıştır ya da bi-iki tur dön sokaklarda düzelir dedi. oldu valla..

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uçuşa hazır hissediyor :)

upp5r.jpg

upp6f.jpg

upp6q.jpg

upp72.jpg

canbabaaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
isobln ; combo jantlarımı onlar?
maşallah araban jilet gibi, ama bagaj kapısındaki şerit yakışmamış, olmasa daha iyi.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
itiraf ediyorummmmm. ben astra G mi özledim. aracımı satalı 1 ay oldu ve henüz araba almadım. Nerde beyaz bir astra G görsem içim cııızzz ediyor.

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
isobln ; combo jantlarımı onlar?
maşallah araban jilet gibi, ama bagaj kapısındaki şerit yakışmamış, olmasa daha iyi.

Evt jantlar combo jantı, bagajdaki çıta orjinali olsa hoş durcak, benimde hoşuma gitmiyor artık sökeceğim ama nasıl söksem çok fena yapışmış çift taraflı bant ile :)

itiraf ediyorummmmm. ben astra G mi özledim. aracımı satalı 1 ay oldu ve henüz araba almadım. Nerde beyaz bir astra G görsem içim cııızzz ediyor.

:bir: çok isteyen var satmaya kıyamıyorum, söylemesi ayıp daha keyfini çıkaramadım 67,000km de :)