Astra G Sustalı Anahtar Dönüşüm

HsinZhou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selamlar, biraz önce bir anahtarcinin onunden geciyordum aklima takildi sustali anahtar donusumu yapiyorlarmi diye bir sorayim dedim. Yapariz ama pek verimli olmaz dedi tuslar falan tam oturmuyormus. Internetten biraz baktim birebir uyumlu kaplar var sadece elektronik devre degistirilip anahtar kismi acilacak olan. Aracim Astra G Classic 2 tuslu anahtarlilardan. Aracinda boyle bir degisim yapan memnun olan varmi acaba.
Bu arada Hamza ismim, Uşakta ikamet ediyorum

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aldim. Çok memnunum. N11 den aldım 49 tl. Ama yurtdışından çok cok daha ucuza alınıyormuş galiba

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HsinZhou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben dün anahtarımı alıp gittim orada 2 tuşlu anahtar kabı vardı. Elime aldım tuşları çok sert geldi, birde içini değiştireyim öyle bak dedi ama o corsa içinmiş yani degistiremedik. Beyendiysen Astra icin olanı siparis vereyim dedi bende bi dusuneyim dedim ama tuslara kafam takıldı çok sert geldi. Anahtarcı da yine söylüyorum pek verimli olmuyor sonra bana gönül koyma falan dedi. İşte kafam karıştı sizde öyle bi problem varmı? Fiyatı 50 tl herşeyi kendisi halledecek

thskt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çin malı satan bir siteden. Site ismi veriliyor mu bilmiyorum. Çok meşhur olandan işte :) 7$ a aldım. Opel logosuyla birlikte.

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çin malı satan bir siteden. Site ismi veriliyor mu bilmiyorum. Çok meşhur olandan işte :) 7$ a aldım. Opel logosuyla birlikte.

Linkini paylaşın bence. Sorun yok paylaşmanızda. bazılarının anahtar olan kısmı farklı oluyor. Ayırt etmek açısından aldığınız yeri paylaşırsanız sevinirim.

HsinZhou

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman ben hiç uğraşmıyayım direk anahtarcıya astra için olanı sipariş verdirip değiştirteyim 50 tl falan tutacak işte.

hkn066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yurt dışından getirttim kabı bir sıkıntı olmadı
burda da anahtarcıya çektirdim ( kodlu cekim yapan anahtarcı) güzel oldu gayet memnunum