astra g triger kayısının son hanesı 12 olacagına 19 verdıler bu cekısten dusmesıne se

mekan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıyı gunler cok onemlı sorunumuz var trıger hava fıltresı egr temızlıgı hepsı yapıldı ama arac bayırda gıtmıyo vıtes dusuruyoruz palıo ıle 5. vites gaza hafıf dokunmamla cıktıgım yer astra 2001 g ıle cıkamıyorum vıtes dusuruyorum bu trıger ile birlikte v kayısı degısımı oldu heralde v kayısıydı o dısarda gozuken motorun yanında 5pk 1215 yerıne 5pk1219 takıldı sorun olurmu bu acaba cekıste etkılermı egr degıstırecez yoksa balatalara kadar gıdecez lutfen yardım edın

Son düzenleme:

turbo2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
soyledıgınız numara kayısın uzunluk olcu numarası,bazen bı buyuk boy takılabılıyor,yeterkı kalınlık ve kanalları uysun,cekıs problemı v kayıstan olması cok zor ıhtımal,trıger kayısını takarken bır dıs kacık takmıs olabılırler,bu sente kacıklıgı demektır,gec calısma,ve cabuk ısınmada oluyormu?

j_sSoOo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de sente gevşemiş dediler sıkıstırdık arabanın çekişi 2 kat artar dediLer sadece 1 hafta binebiLdim o sekiLde benzin bittigi için tüpe çektim arabayı iLk basta sorun oLmadı ama bi kaç gün sonra sonra marşa bastıgımda roLanti bi türLü bin devire cıkmıor 500 civarı oluor ve yavaş yavaş 0'a dogru ilerliyor ve araba titremeye baslıor stop edior zorLa çaLıstırıyorum arabayı ve düz yoLda basabiLdigim kadar basabiLiyorum sorun oLmuor ama yavasLadıgım zaman roLanti düşmeye basLıor ve arabayı kaLdırmakta zorLanıyorum cogu zamanda stop ediyor sizce sorun nedir yardım ederseniz banada sevinirim şimdiden teşekkürLer ..

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Öncelikle senteyi kontrol edin, gevşeyecek birşey değildir, ya yanlış yapılır yada kayış diş atlar motora zarar verir. Senteyi kontrol ettirin %100 emin olduktan sonra dediğiniz gibi baskıya kadar ihtimalleri sıralayalım.