Astra Gizli Menüler

ciltin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biliyorum daha çok satırlı bilgi ekranı konusu çözüme kavuşmadı. Tamam ekranı çok satırlı yapmak zor peki alt menüleri çoğaltmakta bu kadar zor mu diye sorarak aşağıdaki videoyu paylaşıyorum.

https://docs.google.com/file/d/0B_cD34c1-WnhNU5DS3lOejZlems/edit?usp=sharing

Resimdede görüleceği üzere fabrika çıkısında araçta olmayan menüler aktif edilmiş
mod%20full.jpg

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Astra Gizli Menüler

Evet şu son 3 ekranı ilk kez gördüm. Yapılamaz şeyler değil aslında eminim vardır kolay bir yolu.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün boya koruma yaptım ve şuan çok yorgunum ama yarın geri vites mandalı dahil her şeyi birkaç saniye çekili tutacağım, bişeye basılı tutmak gerekiyor olursa öyle olur :)

Fakat yazılımsal ise (farklı ifadesi var ama nazikçe belirtiyorum) uğraştığımızla kalırız  046thumbsdown

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

nasıl yapmışlar bunu bilginiz var mı?

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu fonksiyon astra H da settings tuşuna basili tuttuğunuzda aynı bu sekilde çıkıyordu, bizim forumda da var. Benim araçta navi600 kısmında test menüye girip detaylı bilgi gösteriyor ama yol bilgisayarı kısmına dikkat etmedim. Birazdan kontrol eder yazarım.

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Denedim arkadaslar, config tuşu yemedi. Test menüsü navi600 ekranında çıkıyor lakin yol bilgisayarında eklenen bir şey yok. Şimdi bir google layalim bir şey çıkacak mı bakalım.

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Google sonucu yeni bir menü daha çıktı lakin yine yol bilgisayarına bir etkisi yok. Config tuşuna bir kere bastıktan sonra info tuşuna basili tutuyoruz, engineering menü açılıyor burada test menüleri software versiyonları, sanırım daha önceki navigasyonlar icin map download etmek icin menüler var. (Navi 600 de disabled yükleme kısımları)
Bütün system bilgileri de bulunuyor.
Bulursam yol bilgisayarindaki kısım icin yine yazarım buraya.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Devrim link' Alıntı:
Google sonucu yeni bir menü daha çıktı lakin yine yol bilgisayarına bir etkisi yok. Config tuşuna bir kere bastıktan sonra info tuşuna basili tutuyoruz, engineering menü açılıyor burada test menüleri software versiyonları, sanırım daha önceki navigasyonlar icin map download etmek icin menüler var. (Navi 600 de disabled yükleme kısımları)
Bütün system bilgileri de bulunuyor.
Bulursam yol bilgisayarindaki kısım icin yine yazarım buraya.

evet denemedim ama dün gece ben de yabancı bir forumda  bu bilgiyi edindim... bir de radyonun 1 ve 6 tutşlarına basılı tutunca bir şeyler olduğu yazılmıştı ama şuan ne olduğunu hatırlamıyorum...

Edit: şimdi biraz araştırdım radyonun 1 ve 6 tutşlarına basılı tutunca en iyi frekans ile alakalı bi şeylerin çıktığından bahsediyor (denemedim ama).. bu da değil yani aramaya devam!!

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar çok kurcalamayın yaw, yanlış şeylere basacaksınız sonra arabanız bi anda Optimus Prime olacak :) :)