Astra Gsi 94 & Cooper S

İkiside modlu iyi düşün...

• Astra F Gsi

Oy: 25 51.0%
  • Cooper S

Oy: 24 49.0%

• Kullanılan toplam oy
    49

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeliz abla kızıyo :D

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
metin özelden yollasana linki o dediğin işlemler sonrası daha iyi yürüyeceğine eminim ;)

34 nze 47

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dostlar performans diyorum başka da bişi demicem.
valla daha eksikleri olamsına rağmen (timing ve regilatör) aracım metinin ve yalçın abinin uğraşlarıyla 255 hp lik miniyle 3 bitene kadar yürüyo,bakalım gerisini timing ve regilatörden sonra görücez işallah.powered by DOSTLAR PERFORMANS.

34 nze 47

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba aldığımda üstünde ne olduğu belirsiz bi chip vardı.araba 5000 ne kadar doldurmuyordu , 5000 7500 arası yürüyordu metinin yazdığı chiple 2 saniyeye yakın bi fark elde ettik. şimdi araba 3000 de doldurmaya başliyor 4000 de çıldırıyo torku hissediyorsunuz , chip yazdıracaksanız metinle konuşmanızı tavsiye ederim.

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
timing + chip rölantide önceden anlık tüketim 1.1 di şimdi 0,9 ve ewet 4000 den 6500 e çok güzel dolduruyor tahminimce 7400-7500 arası kesiyor ;)

gsı osman

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim 4 çeker dediğim arazi sınıfı anlamındaydı. iyi okuyup anlarsan SUV kavramının orda geçtiğini görebilirsin. 6lt motora sahip spor bi aracla o bahsettiğin mercedesi gecersin adamım. fazla takma kafana bunları sen ...
ADAMIM 6 litre motor dediğin zaman spor araçtan biraz fazlası oluyor biz şuanda 2000 cc bir aracı tartışıyoruz meseleyi başka boyutlara taşımana gerek yok gsı gibi bir aracın neler yapabildiğini öğrenmen yeterli sana şukadar söylüyorum o arazi aracı dediğin Q7 i kendi aracınla geç sana benim arabayı vericem hiç bir zaman boş konuşmuycaksın

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
NZE 47'nin yürümeye başlamasına sevindim..Yüklü araçla yürüyen araç çok farklı şeylerdir.NZE 47'de komple lex kit,piston,dereceli,chip vs.. olduğu halde birkaç sene evvel Yalçın abinin standart GSI ile NZE'yi geçtiğini çok iyi biliyorum.. NZE 47 hakkını vermeye başlamış.

Saygılar ;)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ADAMIM 6 litre motor dediğin zaman spor araçtan biraz fazlası oluyor biz şuanda 2000 cc bir aracı tartışıyoruz meseleyi başka boyutlara taşımana gerek yok gsı gibi bir aracın neler yapabildiğini öğrenmen yeterli sana şukadar söylüyorum o arazi aracı dediğin Q7 i kendi aracınla geç sana benim arabayı vericem hiç bir zaman boş konuşmuycaksın
bak arkadaşım;
koyu yazılı alanlara dikkatini verebilirsen BOŞ KONUŞANIN KİM OLDUĞUNU GÖRÜRSÜN. (mantıklı düşünelim mini sonuçta 1.6 istediğin kadar yükle yine 1.6 nereyekadar ) bunu sen diyorsun ben değil. bu 1. BOŞ KONUŞMA! 3. vitesten sonra mini gidiyormuş yani 1,6 nereye kadar değilmiş.
konuyu başka taraflara çekme demişsin. sanki ben 6lt konusunu gündeme getirmiş gibi. (mercedes 6000 cc jiplerini geçte göriyim ) bunuda söyleyen sensin. yadıklarına dikkat edersen sende erken bunama başlamış galiba. unutkanlık hat safhada... buda 2.
(o arazi aracı dediğin Q7 i kendi aracınla geç sana benim arabayı vericem ) sen benim aracımın nasıl gittiğini nerden biliyorsun da böyle BOŞ BOŞ KONUŞUYORSUN bilmiyorum. bu da 3.
(boş konuşmuycaksın) yukardaki açıklamalarıda dikkate alırsak bu kadar kişi önünde BOŞ KONUŞAN kişinin kim olduğunu tayin edelim. ama şimdi sen bu yazıları okuduktan sonra acayip bi kişisel saldırı içine girebilirsin.. şimdiden sakin ol... ;)
mantıklı düşünelim mini sonuçta 1.6 istediğin kadar yükle yine 1.6 nereyekadar kardeşim astra 2.0 sonuna kadar rolling yapıpta fark attığım araçları saymaya kalksam burdan karşıya yol olur ama emin olun 1 tane alan olmadı en son audi Q7 ile kalktım adam arkamda kayboldu bekledim rolling yaptım gene boy boy aldım isterseniz izlesene com da vsl 77 yazın bazılarını seyredin :)

peki kardeş ozaman bu ne anlama geliyo porsche jipte dediğin gibi sonuçta bir jip normal bir spor otomobil geçsinde göriyim yada mercedes 6000 cc jiplerini geçte göriyim dediğin bana göre saçma ve ayrıca 4 çeker dediğin zaman subaru ve evo da 4 çeker