Astra gsi alacağim yardim

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
model olarak 94-95-96 sfi lerde motor bazında tork yada hp değerlerinde değişiklik varmı.bazı sfi lerin km göstergesi 240 km/s bazılarınki 260 km/s yazıyor incelediğim kadarı ile.motor kaç km den sonra rektefiye ister ermancım...

*94 96 arasında bazı etnik farklılıklar vardır mesela 155 ps 136 ps fakat 155 ps olanlarıda var
*tamponlar yan aksesuarlar döşemeler km saati jantlar + tc+ emme manifoldları farklıdır
*şanzumanlar f20 iken 96 sonrası f 18 dir,abs kartına kadar değişiktir
*panjuru farları yakıt sistemi ve kadranlarına kadar farklıdır ama uyumludur
km teli olan 96 ve sonrasında 94 lerde dıjıtal olarak yazar
*aynalarına kadar değişiktir fakat 96 94 e çevirilir her aksamı uyar

*96 kasa aldığında 94 görünüme çevirmek sana yaklaşık 5/5.5 00 ytl lere maalolur hatta geçer bile en son olarakta arka bagaj spoıleri de farklıdır vsvsvs :):)
nacizane kısmii anlattım işte ok

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet kararım kesin...94 sfi gsi alacağım...özellikle kırmızı arıyorum, leş olmayan.....

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra gsi nin bebekler bebeği var bende beyaz ve sıfır herşeyi ile boya kaporta motor şanzuman lastikler vsvsvs sakın kaçırma derim niyetin varsa sayılı gsi lerden biridir bendekide

yalçın abi link verirsen incelemek isterim bebeği...

thundercat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amacım polemik yapmak değil sadece merak ettiğimden soruyorum bu gsi merakını anlayamıyorum ne kadar temiz olursa olsun 15 yaşında bir araç o kadar parayı hakediyor mu ki bu araç spor sonuçta adam hırpalar illaki .bu araç sakin kullanılmaz sakin kullanacak adam gsi almayacağına göre ki 15 yılda metal yıpranması olacaktır aracın mekanik problemleri de az veya çok olacaktır elbette

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amacım polemik yapmak değil sadece merak ettiğimden soruyorum bu gsi merakını anlayamıyorum ne kadar temiz olursa olsun 15 yaşında bir araç o kadar parayı hakediyor mu ki bu araç spor sonuçta adam hırpalar illaki .bu araç sakin kullanılmaz sakin kullanacak adam gsi almayacağına göre ki 15 yılda metal yıpranması olacaktır aracın mekanik problemleri de az veya çok olacaktır elbette

Yanlış bir örnek olacak ama GSİ Eroin gibidir Bağımlılık yapar Tadını Alan bi insan İştende Anlıyorsa Az Çok Başka arabaya binmez ;) Sen Hiç Binmedin Sürmedin Kanımca Bi sürsen Emin ol Kafandaki bütün ???? Gider ;) Onun gidişini Ne kadar anlatsalarda Yalan yani Yaşayıp Hissetmen Lazım Ciğerli Bi GSİ de =)

Bu arada Kardeşim İstanbulda da Temiz GSİ ler varda Antalya İzmir Taraflarında bi bak istersen ordada iii GSİ ler var ;)

ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
site.mynet.com

polemik yaratmak istemiyorum demiş ve bu konuya böle yorum yazmışsın sana bende katılmıyorum bir honda civic bir gsi ile aynı yaşta ve gsi ondanda üstün bir araçsa neden vti lerin fiyatları cesedine bile 25 milyardan aşşağı isteyen yok ama biz onu yapmıyoruz 9dan başlayıp 15bin ytlye kadar fiyat istiyoruz bizler onlar kadar marka tutkunu değiliz biz sadece gsi tutkunuyum herzaman sölediğim bir laf vardır suan typer alacağım ama astra gsi nin 94 model olan kasası ve aynı motorunu sıfırdan yapsınlar almassam adamdeğilim gsi bir tütkudur unutma gsi türkiye yollarında ilk olarak en hızlı araçtır halada ben ve benim gibi arabasına düşkün insanlar arabaların aksamıyla oynadıkça yeni teknoloji araçlara hala kafatutuyor onun için sen ya hiç gsi kullanmadın yada hiç arabadan anlamıyorsun :(

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
Mehmet önce bi gsi kullan bikere ondan sonra okadar paralari hakedip etmedigini anliyacaksin baska araclari kullandiginda ayni hazi alamiyorsun bakimli ve düzgünleride var

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana göre doğru bir karar ama bende 94' füme bi GSi almanı tavsiye ederim nedense hiçbir F kasada 94 modelin havası yok malesef :( bide diri ve bakımlı bi GSise walla ne yalan söleyim tadından yenmez :)
Ama Gökay abi benimde dikkatimi çekti bazılarının kadranı 260km/h bazıları ise 240km/h acaba aradaki 20km/h şanzumandanmı kaynaklanıyo(bu arada bahsettiğim GSi SFİ bir GSİdir)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet dediğin doğru evet 15 yaşında bir araç dediğin gibi illaki bi yıpranma payı vardır ayrıca tabiki metal yorgunluğu vardır ama bu dediğin ancak bakımsız bir araç için kabul edebilir :( çünkü düzenli bakımları yapılmış araçta zaten yorgun parçaları değişmiştir ;)
Ayrıca fiyatı söz konusu olunca bence spor arabalarının arasında en uygun fiyatı olan bir spor arabadır:) (GTİ,VTİ,VTS fiyatlarına göre çok uygun bu araçlara spor araç olduğundan dolayı bir dünya para istiyolar:()