Astra gsi alacağim yardim

ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
site.mynet.com
bazı zamanlar çok düşündüm satarsam ne alırım die ama gside aldığım zevki sattıktan sonra alacağım arabada bulurmuyum bilmiyorum gsi çok farklı bir araba bunu anca kullanan bilir bence fazla düşünme artık sende bir gsi sahibi ol

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı zamanlar çok düşündüm satarsam ne alırım die ama gside aldığım zevki sattıktan sonra alacağım arabada bulurmuyum bilmiyorum gsi çok farklı bir araba bunu anca kullanan bilir bence fazla düşünme artık sende bir gsi sahibi ol

ya nasip ibrahim.şu aralar ililenemiyorum işlerimin dolayısı ile hayırlısı bakalım gönlüme göre bi gsi bulursam alacağım...

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
artık gönlünemi kesenemi hangisi hayırlısı ıse o olsun;) gene diyorum çok araştır soruştur :)

YSJ_GSİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Derimki Her zaman İst dışından Al İzmir Antalya vs vs. Hem kaporta bakımından Hemde Vuruk Çıkık bakımından ;)

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Geçen sabah İzmir mustafa kemal sahil bulvarında işe giderken İbrahim in imzadaki body kitli beyz renk ve inanılmaz temiz bir gsi la yanyana geldim.Ama arabada ses seda yok.Kafayı çevirip baktım.35-40 yaşlarında türbanlı bir abla gayet sakin bir şekilde kullanıyordu:D
Gülümsedim geçtim.

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Geçen sabah İzmir mustafa kemal sahil bulvarında işe giderken İbrahim in imzadaki body kitli beyz renk ve inanılmaz temiz bir gsi la yanyana geldim.Ama arabada ses seda yok.Kafayı çevirip baktım.35-40 yaşlarında türbanlı bir abla gayet sakin bir şekilde kullanıyordu:D
Gülümsedim geçtim.

afferin ablaya :)

ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
site.mynet.com
Gülümsedim geçtim.

abi hakkaten tükendi arabalarımız çoğu perte gitti diğerleride bakımsız kendi halinde biniliyor üzücü

emregsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah kalanlarda kıymetini bilmiyenlerin eline geçmez ben e30 3.25 efsane dedik aldık bindik hakkını yemeyelim çok güzel araba ama gsi ve gt burnumda tüttü benim için onların yerini dolduramadı sattım ilk yaptığım iş gt almak oldu 3 çocuğum var olmasa hiç durmam dakika ne tereddüt eder ne düşünür astra sfi gsi alırım ama malum çocuklarla in bin abes oluyor kardeşim allahım gönlüne göre versin doğru bir karar.