Astra GSI SFI,Golf Mk3 GTI,Peugeot 206 GTI

Astra GSI(SFI)mı,Golf Mk3 GTI'mı,Peugeot 206 GTI'mı?

• Kullanılan toplam oy
    67
  • Anket kapatılmış .

freegane

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde böyle bir kıyaslama yapmıştık.Teknik veriler Opel'i favori göstersede ben standart Golf'ümün gidişine güvendiğimi söylemiştim.Şimdi bu anketi açıyorum.Anketin sonucu belli aslında ama bunun birde yolda gidişi var. 2'den roll yapan 3 arabadan sizce hangisi yaklaşık 3 km'yi ilk geçen olur?

freegane

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlk oyu ben verdim,tabiki kendi atıma oynadım:D

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 206 ya verdim tabiki çok bir bilgim yok ama çok güçlü araba.astra ve golfte öyle tabiki ama 3 km yi bilemiyorum golf alır gibi geliyor verdiğim oya pişman oldum şimdide:)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tartışmasız gsi
yanii şu sitede cok fanatiklik yapılıyor ama bu konuda zerre fanatiklik görmeden sfi alır
düzgün yürüyen 3 araç bulunursa sfi çeker başı

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gani senin arabanda çok iyi yürüyor elbette ama sfi demek zorundayım :D

gsı osman

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
206 gtı la ben 1.6 hondayı kaldırıyodum ve 1 vitesin sonuna kadar beraber gidiyorduk çok basit bir araba o yüzden 206 yı rakip görmüyorum golf olayıda eğer son çıkan 170 hp lerden bahsediyosanız gsı yı birz zorlar ama kilodan kaybeder gsı la karşılaştırma yaparken beygirlerin yanında tork ve kiloyada bakalım gsı ın herzaman üstün olacağını görüceksiniz mini coper hariç araçta 1.6 motor 160 küsür beygir 202 tork var adamlar gayet iddalı

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GSI çok zorlanmaz.

MaviGsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genel olarak hepsinin stock olduğunu farzeder ve aynı derecede yıpranmış motor odlduğunu kabul edersek tartışmasız gsi. belki golfle ilk 2 vites aynı olsa bile ki o bile zor 3 te zaten alır gsi burda 206yı katmıyorum bile ama sizin kalkacağınız arabaları aşşağı yukarı biliyorum astra dışında ama ona standart deniyor senin arabada çok ama çok temiz fakat şöyle bişey var ki kağanın 206 hem 99 model olduğu için diğer 206lara nazaran iyi gidiyor ve üzerinde bikaç küçük ayar var. bunlara dayanarak diyorum ki kağanın 206 gti :D
kusurabakma kanka objektif yaklaşıyorum olaya :)