astra gtc kaput oldu.

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzın pompasının sigortasına bakarak başlayabilirsin tedaviye mesela.... bende de olmuştu ordan biliyorum. bir sıgorta yuzunden arabayı yakıyordum.

Havalar biraz ısınsın kurcalamaya başlıyacam olmadı servis çağıracam umarım sigorta gibi basit birşey çıkar ama pek zannetmiyorum. güzel araba ama böyle sorunlar olunca benimde arabayı yakasım geliyor. satsam aynı paraya daha güzel hatta emsali bişey bulamıyorum.

Blade De'Nogua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Can'cım.
İnşallah kısa zamanda çözersin , sorununu.

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabaya 300 cc benzin alırsa böyle olur siz siz olun arabaya can gibi minibüs muamelesi yapmayın.
can-abi maltepe kaç km
kişi-15 km
can- 30 krş çarpı 15 km = 4.5 bi bu kadarda dönüşte yakasa 9 10 lira atalım yeter
kişi- aracı bozmasın
can- bişi olmazz

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hahaha deniz özetlemiş can seni :) en son 1.5 sene oldu görüşeli ozamanda aynı şeyi yapıyordun hahahaha

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzin pompasıdır büyük ihtimalle, kolay gelsin

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabaya 300 cc benzin alırsa böyle olur siz siz olun arabaya can gibi minibüs muamelesi yapmayın.
can-abi maltepe kaç km
kişi-15 km
can- 30 krş çarpı 15 km = 4.5 bi bu kadarda dönüşte yakasa 9 10 lira atalım yeter
kişi- aracı bozmasın
can- bişi olmazz

İyi yerden yere burdun beee :D günümüz şartlarında az benzin aldığım doğru ama 9-10 tl değil 30tl 30tl - 30 tl de zaten 10 litre bile etmiyor. : )))

birşey olmaz konusunda ben yerden yere vurduğumuz tipoyuda megane yide şehir içinde az yakıtla kullanıyorum hiç bir şey olmadı astra ise daha 33,000 km de 20,000 km de ateşleme bobinide canası.

hahaha deniz özetlemiş can seni :) en son 1.5 sene oldu görüşeli ozamanda aynı şeyi yapıyordun hahahaha

görüşmeyeli hakikaten uzun zaman oldu hayırsızlıkta bende bir kaç defa çağrını görmüştüm. mesleki deformansyon olsa gerek açil durum olmadıkca yanımda telefon taşımıyorum olabildiğincede telefonla konuşmuyorum : ((((

teşekkür ederim.