astra gtc turbo ya takas 207 teklifi

ugurserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba;
Benim 2008 astra gtc turbo tek kapı olduğu için ailenin şikayetlerinden darlandıkça satıyor izlenimi veriyorum.Bu izlenim sırasında bir arkadaş 207 1.4 hdi 2009 model takas teklif etti gerisini, konuşmadım.İyi kötü kabaca avantaj ve dezavantajlarını biliyorum benim yakıt harcamam yarının altına düşecek ancak performansım yokuş aşağı olursa olacak gibi.Sorum şu Aradğım sağlam beni üzmeyecek servise zırtpırt götürmeyecek parçası can yakmayan uzun yolda şişmeyen 70 hp.(gözümü korkutuyor) 4 kişi bindiğinde o kadar da değilmiş canım dedirtirecek bir arabamıdır.Çevrenizde kullanan yada duyumları fazla olanlar yorum getirirse memnun olurum.

saygılar
sevgiler

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence aracin ici astradan daha ufak gibi,

birde GTC turbodan sonra seni bu arac kesinlikle kesmez.

dolu aracla uzun bir rampa cikman gerektiginde, kamyoncularla kanka olabilirsin yolda

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katılıyorum, travego falan rampada yakaladığı arabalara sellektör yapıyor hiç acımadan. ful bir otobüs bile en aşağı 80-90la çıkıyor zorlamadan

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya performans olarak çok kötü olduğunu hiç zannetmiyorum ki GTC turbodan sonra kötü geleç tabii de normal şartlarda düşündüğmüzde fena değildir. Asıl soru şu ki astra'dan sonra gider mi? Bence hiç gitmez, Bir kere araçın arka diz mesafesi kesinlikle az gelecektir. Servis işi biraz şans işi, parça fiyatları gm den aşşağı değildir. Birde güvenirlik olayı var ki peugeot çok kaportacıyı zengin etti.
Benim düşüncem illa değiştireceksen 4 kapı astra veya vectra gibi bir araba bak. Senin için ve ailen için daha iyi olur.

Ahmet Altınçubuk

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
attan inip eşeğe binsen daha mutlu olursun çünkü astradan sonra pejo eşşek bile olamaz.

hem sen hem ailen ah vah çeker nerden astrayı verdikte bunu aldık diyeee...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peugeot u hiç tavsiye etmem hele ki astra turbodan sonra ben bunu yürüyerek geçerim gibi bi fikre kapılırsın söylemedi deme. :)

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pug mu aman sakın gırme usta az yakıyo dogrudur ama bı arza yapmaya başladımı yanarsın...

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gtc Turbodan sonra o araca geçmek, arabadan inip yürümeye eşdeğer :)

ugurserhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mesajı aldım bu kadar kötü olacağını düşünmemiştim.Herkese teşekkürler fikir ve yorumları için ama alternatif arayışım sürüyor,dizel güçlü bu arabadan sonra pişman olmayacağım ama illa ki 4 kapı arayışım sürecek.:)

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mesajı aldım bu kadar kötü olacağını düşünmemiştim.Herkese teşekkürler fikir ve yorumları için ama alternatif arayışım sürüyor,dizel güçlü bu arabadan sonra pişman olmayacağım ama illa ki 4 kapı arayışım sürecek.:)

İlla dizel düşünmüyorsanız vectra c düşünebilirsiniz.