astra gtc turbo ya takas 207 teklifi

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi sitede okumuştum 1.6hdi 307 si olan bir arkadaş aracı servise bırakmış ve servis kullansın diye ona 1.4 hdi 206 vermiş adam bunu 0 dan 100km\h a çıkarmak çok zor 307 me göre diyodu:D

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
küçük bir derleme yaptım.. yaklaşık 1 sene olacak Uğur bey ne yaptınız Z16LET binmeye devam mı yoksa birer tane 1.20d alıyor muyuz? :) bana biri gaz versin büyük konuşmayım Meriva'mı bırakırsam 2005 1.20d alacam yakındır 3 vakte kadar..

2005 1.20d lerin sahibinden de satılanları 70bin kmden aşağısı yok sizce güvenip alınabilirmi? ki 70 bin kmlerde olan 2 tane görmüştüm.40-45 bin tl verip 70 bin kmlerde araba almak nekadar mantıklı üstelik dizel olunca km hassasiyeti biraz daha artıyo galiba.

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 1.20d lerin sahibinden de satılanları 70bin kmden aşağısı yok sizce güvenip alınabilirmi? ki 70 bin kmlerde olan 2 tane görmüştüm.40-45 bin tl verip 70 bin kmlerde araba almak nekadar mantıklı üstelik dizel olunca km hassasiyeti biraz daha artıyo galiba.

doğru söylüyorsunuz 40-45 bin TL verince Sıfır araç alınır ama hiçbiri bu teknik özelliklerde ve kalitede olmaz diye düşünüyorum temiz bir araç bulunup serviste kontrol edilip onay alınırsa neden olmasın. 70 bin km bence çok değil böyle düşünürsek 2. el satışı diye bir şey olmazdı herhalde. sıfır araç alıp zarar etmicem diye 5-6 sene binebilirmişim gibi gelmiyor bana sanki kolay sıkılıyorum araçlardan o yüzden 2. elde daha az zarar ederim diye düşünüyorum veya hepsi bir yana aracı çok beğendiğim için bile gözümü karartıp alabilirim sanki :) ama diğer taraftan Meriva'mdan vazgeçmek zor şimdilik beklemeye devam...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 hfi 70hp uzun zaman kullandım.. araç dar, arka koltuklar berbat, yol tutuş mükemmel, performans ise corsa 8 subapla aynı :D tospa spec..

tolga_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru söylüyorsunuz 40-45 bin TL verince Sıfır araç alınır ama hiçbiri bu teknik özelliklerde ve kalitede olmaz diye düşünüyorum temiz bir araç bulunup serviste kontrol edilip onay alınırsa neden olmasın. 70 bin km bence çok değil böyle düşünürsek 2. el satışı diye bir şey olmazdı herhalde. sıfır araç alıp zarar etmicem diye 5-6 sene binebilirmişim gibi gelmiyor bana sanki kolay sıkılıyorum araçlardan o yüzden 2. elde daha az zarar ederim diye düşünüyorum veya hepsi bir yana aracı çok beğendiğim için bile gözümü karartıp alabilirim sanki :) ama diğer taraftan Meriva'mdan vazgeçmek zor şimdilik beklemeye devam...

madem 70 k kmler canını sıkmıyo al bi tane 1.20d keyfine bak:)tek sorun km nin biraz yüksek olması çünki.