Astra H 1.3 cdti android dashboard ve chip uygulması-Ankara

zamazingo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkese selamlar. Bu başlık altında açılan çok konu var ancak güncel tutmak ve lokasyon (ankara) sebebiyle değerli bilgilerinizi ve görüşlerinizi alabilmek için yardımlarınızı rica ediyorum.
İlk olarak aracımı 5 senedir kullanıyorum ve genel anlamda memnunum. Geçen sene Autoshow fuarını gezince yeni araçların ve teknlojilerin göz boyaması sonucu değiştirme hevesine girdim ancak araç piyasasının çok pahalı olması ve sahip olduğum araçla aynı donanımdaki araçların 90 bin Türklirası bandından başladığını düşününce bu kararımdan vazgeçtim. Hanımda aracını B segment hatchback den C segment dizel otomatik sedan a geçince değiştirme konusunda iyice geri adım attım. Öncelikle sıfır araba alıp maliyetine tekrar katlanmak, vergi, sigorta, kasko gibi yüksek fiyatı ödemek yerine envanterimdeki aracı biraz daha zevkli ve albenili hale getirmeye karar verdim.
1. öncelik andorid multimedya sistemi. video paylaşım sitelerinde rastlayabileceğiniz https://www.youtube.com/watch?v=7q1B4CobGmc yol bilgisayarının olduğu yere yaklaşık 7 inch büyüklüğünde olan ve yol bilgisayarını tavandaki orta aydınlatma konsoluna takılan bir sistemi görünce bayağı etkilendim. Ankara da bunu yaptıran ya da yapan bir yer var mı ? varsa maaliyeti nekadar?
2. olarak motor gücünü artık artırmak istiyorum. bunun için ustamla görüştüm ve chip ve pedal commander beraber yaptırabilirsin dedi. 2 müşterisinde varmış ama istanbul da yaptırdıkları için ankara da bunun ikisini birden yapacak bir yer bilmiyorlarmış. Benim buradaki amacım ilk viteslerdeki ve yazın klima açıkken ki hantallığından kurtulmak. Ankara da bu ikisini birlikte uygulayan yer var mı?
Görüş ve yardımlarınız rica ediyorum.