astra h 1.3 cdtı cosmo yardım

m_cevik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya ben aracı 2.el aldım ama SporPaket falan mı hıc bılmıyom.. Nerden anlayabilirim bunu yaa ???

Bende 3-4 gün önce aldım en garanti yolu aracın ruhsatı ruhsatta yazan TİPİ bölümünde şöyle yazıyor: ASTRA 1.6 HB ENJOY SP ruhsatınıza bir bakın.

Bir de ne kadara aldınız aracınızı kaç kmydi?

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Yukarida sorduklariniz enjoy,elegance, cosmo fark etmiyor tum astralarda var.

1.Eger silecekleriniz devredeyse geri vitese atinca arka cam silecegi otomatik calisir
2.Farlariniz orjinal xenon ise yuksek hiz otoban aydinlatmaniz vardir. 100 km ustu hizlarda farlariniz otomatik olarak daha ileri aydinlatir.
3.Sinyal kolunu aractan inerken hangi tarafa basarsaniz o tarafin parklari yanar.
4.Follow-me home icin aracinizdan inerken sellektor kolunu bir kez cekin birakin kapilari kapatinca farlariniz tech2 ile ayarlattiiniz sure boyunca yanar (max 300sn)
5.Sinyal kolunu bir kere sol veya sag yapinca yaptiginiz tarafa 3 kere sinyal verir.
6.2005 modele kadar otomatik kapi kapama var. 2005 den sonra iptal.
7.Check kontrol sayesinde tum ampuller ve yag, su seviylerini ekrandan uyari gosterir. Lastik basinci sensoru varsa onud gosterir.

aklima gelen basit ozellikler bunlar ama bunlar tum astralarda var cosmo icin donanim seviyesi fark ediyor, mesela deri-kumas koltuk, xenon far,elektronik klima, kararan ic ayna vs gibi.

Cosmoda kapanan ayna var ancak dediginiz gibi model yili onemli...

hsnmsn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ruhsatta yazmıyo sadece enjoy yazıyo..

60770 km de aldım aracı ben temmuzda 23bın e

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Evet dogrudur, enjoy sp demek sadece jantlarda degisiklik getiriyor. Sport dugmesi icin aracda easytronik olmasi lazim yada arkadasin dedigi gibi cosmo olucak (esp plus paketli) yada ids plus paketli tum astralarda

okan_730

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
durrrr gitme servise :) bende de cosmo var :) fallow me özelliğinden bahsediyosan kontağı kapat selektör at yaklaşık 45 sn kadar yanar.ışıklar düğmesinin solunda auto yazar onda tutarsan hep gündüz yanmaz ama hava karardığında otomatik yakar ki özelliği bu.akşam binersen arabana direk farları açar çalışır.daha birsürü varda saymakla bitmez aklınıza gelirse yazın cvplamaya çalışırm :)

teşekkür ettim kardeşim yardımın için:)

okan_730

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yukarida sorduklariniz enjoy,elegance, cosmo fark etmiyor tum astralarda var.

1.Eger silecekleriniz devredeyse geri vitese atinca arka cam silecegi otomatik calisir
2.Farlariniz orjinal xenon ise yuksek hiz otoban aydinlatmaniz vardir. 100 km ustu hizlarda farlariniz otomatik olarak daha ileri aydinlatir.
3.Sinyal kolunu aractan inerken hangi tarafa basarsaniz o tarafin parklari yanar.
4.Follow-me home icin aracinizdan inerken sellektor kolunu bir kez cekin birakin kapilari kapatinca farlariniz tech2 ile ayarlattiiniz sure boyunca yanar (max 300sn)
5.Sinyal kolunu bir kere sol veya sag yapinca yaptiginiz tarafa 3 kere sinyal verir.
6.2005 modele kadar otomatik kapi kapama var. 2005 den sonra iptal.
7.Check kontrol sayesinde tum ampuller ve yag, su seviylerini ekrandan uyari gosterir. Lastik basinci sensoru varsa onud gosterir.

aklima gelen basit ozellikler bunlar ama bunlar tum astralarda var cosmo icin donanim seviyesi fark ediyor, mesela deri-kumas koltuk, xenon far,elektronik klima, kararan ic ayna vs gibi.

Cosmoda kapanan ayna var ancak dediginiz gibi model yili onemli...

eyvallah kardeşim :)

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
viraj lanbasi( AFL)varmi acaba senin arabada farlari acinca belli olur yada virajlarda benim eski astrada vardi cok güzel bir teknolji

Son düzenleme:

okan_730

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
viraj lanbasi( AFL)varmi acaba senin arabada farlari acinca belli olur yada virajlarda benim eski astrada vardi cok güzel bir teknolji
Viraj lambası dediğin sis farımı?benim anladığım sağa döndüğünde sağ sis farı sola döndüğünde sol sis farı yanıyor benim aracımda malesef böyle bir özellik yok..