Astra H (2004-2010) İçin Paspas (kışlık) Önerisi...

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhabalar.

2010 Astra H (Sedan) için kış kullanımına uygun pas pas almak istiyorum. Halı pas pasım var fakat kışın kuruması temizliği zor oluyor.

Bizim astralara bire bir uygun paspası nerden bulabilirim. Servis 100lira üstü istiyor, bu fiyatı duyunca kalsın dedim bende..

Eğer önericeğiniz pas pas havuzlu olursa daha iyi olur ;)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsi buradada olması lazım taksitle alabilirsin ucuza gelir piyasadaki kaukçukların fiyatları üç aşağı beş yukarı aynı çünkü..

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepsi buradada olması lazım taksitle alabilirsin ucuza gelir piyasadaki kaukçukların fiyatları üç aşağı beş yukarı aynı çünkü..

Hb en son sapıtmıştı 2 ay beklettiği ürünler oluyormuş birde bir çok modelde universal yazısının üstüne astra yapıştırıp gönderiyorlarmış :/ o yüzden ordan almak istemiyorum ama alıpda cidden bire bir uydu diyen varsa o ürünün linkini verirse çok sevinirim :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben vectram için kaukçuk takım almışdım 2 sene önce bir sorun çıkmamışdı ama şimdi bilemiycem uzun zamandır almıyroum ürün hb den.

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Siteyi bilmiyordum öğrendiğim iyi oldu, çok teşekkürler.

Fakat ön ve arka set ayrı ikisi toplam 100 bile geçiyor :( o kadar veremem bu aralar paspasa :(

Original her zaman tercih sebebi olmalıdır. En azından Önlere original alıp, arkalara bişey uydurma şansınız varsa onu da düşünün. Seneye kış da arkaları değiştirirsiniz.

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabiki öyle mesela xenon yada benzeri uygulamalarda mutlaka servise giderim 5 lira pahalı olur belki ama adam gibi olur..

Fakat paspaslar ne biliyim biraz fazla lüks geliyor bana 100 lira üstü para vermek :/

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paspasın orjinali sahtesi olmaz berkay arkadaşım benimde hat safhada orjinal takıntım vardır forumda bilenler bilir almanyadan ne parçalar getirttim benim vectraya ama paspasa 100 lira vericek kadar değil zaten senin aracın için özel olarak üretilen paspaslarda birebir aracınla aynı ölçülerde kesiliyor aracına göre özel üretiliyor..

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
paspasın orjinali sahtesi olmaz berkay arkadaşım benimde hat safhada orjinal takıntım vardır forumda bilenler bilir almanyadan ne parçalar getirttim benim vectraya ama paspasa 100 lira vericek kadar değil zaten senin aracın için özel olarak üretilen paspaslarda birebir aracınla aynı ölçülerde kesiliyor aracına göre özel üretiliyor..

Valla öğrenci olduğumdan mıdır nedir aynen böyle düşünüyorum :)