astra h %60 loaded..

51AN068

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi de düşürdüm arabayı.. ankarada bi abimin opel ustası war abiminde calibrası. dedim arabaya yay alak. ustaya soylemiş ustada 2 gün uygun yayı aramış. koni takmış usta. koni almanyada özellikle opel için üretilen markaymış. ama kaç cm bilmiyorum. lastiklerim 225 ama hiç bir sürtme yok hatta konfordada hiç bir fark yok ne vurma war ne de ses rahatsızlıgı. yarında karlıklarım filan gelicek bursadan. burdaki ustam, karlıgı macunla filan tamponla birleştiricek orjinalmiş gibi yani. ama far kaşını tedarik edemedim ama o da daha sonra inşallah..
saygılar...

semihx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hayirli olsun....

sonradan takilan karliklari macunla birlstirisen ufak bi esnemede macun ve üzerindeki boya catliyacaktir. hatta sürratli gitmen bile catlamasina neden olabilir. cok iyi iscilik lazim , hatta en en saglami komple olmasi ama güzel bi iscilikle komple gibi gözükebilir.

benim basima geldigi icin uyarmak istedim.

51AN068

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya usta benim usta bütün işini bırakır günlerce uğraşır hiç önemli değil. ewet haklısın çatlama olur ama kalın bi macun filan çekilse çatlama olmaz die düşünüyorum ama en ufak bi kaldırama temas etme olayında çatlıcak heralde. olsun deneyelim bakalım. olmassa orjinal tamponla dewam ederiz..

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun güle güle kullanın.karlıklardan sonra da resimleri koyarsanız güzel olur