astra h amerikan park yardım

sekolii1841

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamun aleyküm arkadaşlar

astra h araca amerikan park ve 3. stop çakar yaptırıcam fakat aklıma takılan bir kaç soru var

orjinal farlarım ile amerikan park güzel dururmu yada kısa farları beyaz ampul taktırsammı osram h7 laser diye bir ampulu çok övdüler bu konuda bilginiz varmı ?

h7 kısa far için kullanılıyor sanırım uzunlar normal sarı kısalar beyaz ve amerikan park kombini güzel dururmu deneyen varmı ?

beyaz ampul muayeneden geçermi ? amerikan parkı düğmeli takıcaklar hadi onu kaparım fakat beyaz ampulleri söküp takmakmı gerekir ?

birde bildiğiniz sağlam bir site varmı ön tampon spoyleri almak için ?

arka kapı döşemeleri nin yapışkan kısımları atmış tam birleşme yerinde camın altına monte edilen yerde onu ne ile yapıştırabilirim ??

şimdiden teşekkürler ..

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
selamun aleyküm arkadaşlar

astra h araca amerikan park ve 3. stop çakar yaptırıcam fakat aklıma takılan bir kaç soru var

orjinal farlarım ile amerikan park güzel dururmu yada kısa farları beyaz ampul taktırsammı osram h7 laser diye bir ampulu çok övdüler bu konuda bilginiz varmı ?

h7 kısa far için kullanılıyor sanırım uzunlar normal sarı kısalar beyaz ve amerikan park kombini güzel dururmu deneyen varmı ?

beyaz ampul muayeneden geçermi ? amerikan parkı düğmeli takıcaklar hadi onu kaparım fakat beyaz ampulleri söküp takmakmı gerekir ?

birde bildiğiniz sağlam bir site varmı ön tampon spoyleri almak için ?

arka kapı döşemeleri nin yapışkan kısımları atmış tam birleşme yerinde camın altına monte edilen yerde onu ne ile yapıştırabilirim ??

şimdiden teşekkürler ..

Zenon olmadığı sürece beyaz ampülden sorun çıkmayacaktır. Osram markası opelin orjinal ürünleridir, benim aracımın sağ aydınlatma ampülü patladı çıkartıp baktığımda osram marka olduğunu gördüm kısacacı osrama güvenebilirsiniz. Diğer sorularınız için canlı bakmak lazım birşey diyemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: sekolii1841

sekolii1841

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zenon olmadığı sürece beyaz ampülden sorun çıkmayacaktır. Osram markası opelin orjinal ürünleridir, benim aracımın sağ aydınlatma ampülü patladı çıkartıp baktığımda osram marka olduğunu gördüm kısacacı osrama güvenebilirsiniz. Diğer sorularınız için canlı bakmak lazım birşey diyemiyorum.

abi sende olmasan cevap alamıycaz:) hızır gibi yetişiyorsun valla

şimdi gidicem abi taktırmaya h7 kısa farlar için oluyor dimi ?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
H7 kısalar için oluyor evt ancak beyaz ampül alırken onun bir değeri vardı tam anımsamıyorum atıyorum 6600 4500 vs gibi o değerlere dikkat etmek gerekiyor. Bir önceki aracımda yağmurlu havalarda resmen önümü göremiyordum dikkat etmek lazım beyaz ampüle :)

• Beğen
Tepkiler: sekolii1841