Astra H Arkadan Gelen Ses

opelasigi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sayın üsütatlarım formunuza yeni üye oldum. Bir sorunum vardı aracımla kasislerden geçerken sanki arka bagajda bir şey varmış ta sağa sola çarpıyomuş gibi bir ses geliyo istetmeyi falan kontrol ettim fakat istetme çok sıkı bir şekilde yerinde duruyo neden kaynaklanabilir acaba?:mad:

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
evet aynı sorun bende de başladı bunun nedeni nedir lütfen bir açıklama yapın biliyorsanız...

a.kerim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sert süsppansiyon yada araba darbeliyse yapılan yerler salma yapabilir

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
arabada bırak darbeyi şükür çizik dahi yok.. ayrıca süspansiyon bugun sertse dünde sertti bence bunlar neden değil..

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar aynı sorun bendede wardı.Ustama gittim durumu anlattım kilit yerinden oldugunu söyledi bişeyler yaptı ses kesildi ustanız warsa bi götürün baksın.Ses bende ordan geliyodu.Belki sizinkide ordan geliyodur.Bu arada masraflı bişey oldugunu sanmıyorum.Güwendiğiniz bi ustaya götürün..

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşalar bajajın kapandığı yer yapıyor ora yerinde oynamıştır büyük ihtimal onun vidalarını söküp sipreylesinler hiç bişi kalmayacaktır...

opelasigi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim arkadaşlar, en azından sorun ne olabilir fikir sahibi olmak istedim. Bugün ustaya gidip bagaj kapısını kontrol ettiriyim.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar çok tşk ederim. bencede mantıklı bir cevaptı bende gidip bir göstereyim..

Emre_H7070

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dediğim gibi basit bişey we ben hiç para flnda wermedim we idris sanırım bu astralarda bi hastalık arka bagaj kapagı sesi =S