Astra H AUX GIRISI YAPMAK CD30 mp3, CD70 , DVD90

sernes

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemde odak b.paşa da ümit mi neydi servis danışmanının adı

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya yetkili servis bilmiyor olabilir.. sonuçta detay bir iş bu.. ali arkadaşımız kendi aracında cözsün durumu aynı olayı bizde uygularız..

sernes

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen safa bakalım oluyomuymuş çok güzel olur eğerki olursa cd yağmaktan bıktım artık

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya benim için pek mühim degil ama :D kullanışlı bişey gerçekten..

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz gec oldu cevap ama eger CD30 Teypleriniz "9 HAFIZA'ya" sahipse aux icin kesip bicmenize gerek yok! Cunku 9 Haneli teyplerde AUX hazirligi mevcut! el freninin arka kismindaki esya gozunu cikardiginizda orada 3 soketli disi bir fis goreceksiniz,Bu fise de servisten aldiginiz 3 disli erkek fisi takacaksiniz,serviste aux menusunu aktif hale getirteceksiniz ve de jack'in montajini yapacaksiniz.. yapabilen arkadaslar montaji kendileri yapabilirler.. Ben yaptim mesela cok basit :) sadece aktiflestirmesi kaldi.. onu da insallah yetkili serviste yaptiracagim..

Arabam 2007 makyajlı kasa. 9 haneli. Dediğiniz yeri söktüm ama öyle bi soket göremedim.

sernes

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uğur benimkide 2007 ama açıp bakamadım orda kolcak var onu söküp bakmak zor geldi :D

Ali Aky

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bugune kadar gordugum butun 2007lerde vardi.. hatta h7070 nickli emre arkadasimin da hazirligi var ona da sokup bakmistim.. Arkadaslar bende anlamiyorum neler oluyor.. yurtdisindaki forumlardan takip ediyorum ayni islemleri yapip sadece aktiflestiriyorlar.. Ama ben odak opel'e gittim 2 kere yazilim attilar hesapta ama yine de yapamadilar.. simdi soru 1) Bu Opel firmasi MAL mi? neden sistemin desteklemedigi bir hazirlik koysun? 2) TR'deki servisler gercekten bu isten anlamiyor mu? Bu arada, sase numarami verip Opel TR'ye mail attim ama henuz cevap yok bir kac gun sonra Almanya'ya mail atarim eger cevap gelmezse.. Bu konuya acayip takmis durumdayim.. Hayirlisi.

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlış yeri sökmedim heralde. Küllüğün olduğu, küçük yumruk büyüklüğünde eşya haznesinin olduğu yeri söktüm. El freninin dibi falan göründü. Ama yoktu dediğiniz gibi boşta bi soket. Şansımıza küselim ;)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
simdi benim orada sonradan servisten alıp taktırdıgım opel yansanayi kolçagım var. onu sökmem gerekiyor ki oraya bakayım.. Ama ali arkadaşımız tesisatı yapmasına rağmen olayı cözememiş..

Gelişmeleri bende merak ediyorum..

sernes

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim burdaki opel servisleri malllll