astra h conta yanması ?

sakin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar.
aracı alalı 5 ay oldu ama nedense gönül rahatlığıyla bir türlü binemedik, biraz bizim fazla detaycı olmamız biraz da araçtan kaynaklı sanırım.
Son olarak yaşadığım olay ise şu;
araçla yaklaşık 1,5 saat yol alıp markete girmek için mola verdiğim sırada döndüğümde altından su aktığını farkettim, kaputu açtığımda soğutma yedek su haznesinden suyun aktığını gördüm.araç ne yol bilgisayarında ne de uyarı ışığında herhangi bir şey göstermemişti.hazneyi doldurup tekrar yola devam ettim, 45 dk kadar yol aldım, 4-5 saat araç durdu böyle bir sorun çıkmadı.sonra tekrar yola çıktım, 40 dk yol yaptım aracın gene su haznesinden suyu dışarı attığını gördüm, yalnız su hareket halindeyken değil, durduğumuzda dışarı akıyor.şöyle de bir durum var, araç fan da açıyor, fan çalışmaması da yok.servise götürdüm, neden suyu bu şekilde direk dışarı attığını net açıklayamadı, sonra bir kontrolle aracın silindir kapak contası yaktığını söyledi.
Süreç böyle arkadaşlar, yapacağınız yorumları ve vereceğniz bilgileri her zamanki gibi merakla bekliyorum.şimdiden teşekkürler...