astra h dizelciler yardim

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar arabninin sag ön tarafindan vites degistirip gaza bastigim an sirasinda ses geliyo yanliz devri bulunca ses yok hiz vark etmiyo sehir icinde pek belli olmuyo ama otoyolda bariz belli vites degistirmeden de devri biraz düsürürsen yine geliyo gazi verince gidiyor. ses sanki bisey titriyo yada bir civata biryerde zipliyo gibi yardim lütfen üc ay sonra yola cikacam gecen seneden beri var servisde bir kac kisi bakti usta baslarida bakti sansa mi bilmiyorum sag ön gögüse yakin olan yerde kalarüferyada klima metal boru var onu eliyle tuttu ben gaz verdim ses gitmisti bir kackere denedik eliyle tutunca kasilmisti sizce nereye deger bu yada ordanmidir ses basina böyle bisey gelen varmi

urtys

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hava filtresi kutusuna bak arkadaşım aynı ses bendede vardı devır düştüğünde titreme yapıyor ve içeri ses veriyor belki seninkide ondandır

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düşük devirlerde, özellikle gaz kesince motor daha fazla titreme yapar. bu nedenden dolayı sıkılmamış. vidası geveşemiş biyerden ses geliyodur. arkadaşın dediği gibi hava filtresinin olduğu kısma ilk olarak bak. o da olmadı kartel koruma varsa ona bak. kartel korumanın vidalarını(özellikle ön) biyere vurduğunuzda gevşiyor. bu da titreme artınca aşırı ses yapar. vurmadım etmedim demeyin, farkında olmadan biyere sürtmüş olmanız bile yeterli vidanın çıkması için

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
gaza bastıkça yükseliyorsa banada hava filitre kutusu gibi geliyo

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gaza basinca ama tam araba kendini toparlarken biraz fazla gaz verirsem kesiliyo hiz fark etmiyo her viteste oluyo