Astra h geri vitese ilk takarken orjinal park sendorunden gelen Bip sesi yok oldu

epsilonix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecen ay aldığım astra h 2.0 sport arabamda geri vitese ilk taktığımda park sensöründen gelen ilk uyarı sesi kayboldu ama park sensörünün yanasirken ikazlamasi çalışıyor... İkazlarla ilgili bir sorunmu düşündüm farllar açık kapıyı açtığımdaki ikazda çalışıyor göğüste on camın orda ufak bir hoparlör var ikaz sesleri ordanmi geliyor ? ... On göğüsü karbon kaplama yapmak için gecen hafta soktuk o esnada bir sensör Yada başka birsey var onamı zarar verdik bu konu hakkında bilgisi olan varsa şimdiden teşekkürler...

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende aracı yeni aldım sayılır daha 2 aylık astra h konfort paketli. yani orjinal park sensörü var.siz böyle deyince bende indim baktım.geri vitese takarken ses falan gelmiyor.

acıkcası bende hep geliyor zannediyordum tam geriye atınca sensör acıldı sesi hesabı.

dedigim gibi ses falan gelmiyor acaba benimkidemi bozuldu?

maart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğerki sensörleri sonradan taktılarsa araçlarınıza eskiden taktıkları gibi kaliteli malzeme kullanmadıklarını duydum belkide ondandır bilemiyorum ama tam olarak.

epsilonix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal sensör benim arabada cosmo İlk aldığımda vardı nezamanki göğüsü söktük taktık ilk geriye takıştaki uyarı sesi yok oldu... Benim korkum şu vites kolu ve Topuz'u körüğü komple satılıyormuş körüğü falanda değiştirdim o esnada geri mandalının çektiği plastik daha önce sanki işlem görmüş ve elimizde kaldı japonla geri tutturduk ordan bir sorun olmasın eğer öyleyse kalacak bu şekilde vites Topuz'u kolu körüğü set halinde 1000 tl civarında olduğu söylendi :(((

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracımdada vardı o ses son bir kaç haftadır bende duymadım artık gelmiyor.merak ettim şimdi :S

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçlarınız hiç servise girdimi o sırada yazılım güncellemesi yapılmış ve güncelleme içeriğinde bu ses kaldırılmış olabilir.

epsilonix

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tech 2 cihazıyla bu ayarları görebiliyormuyuz ? Ve müdahale edebiliyormuyuz ? Yarın tamircime gidecem onada soracam... Teşekkür ederim

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
yaw ben o sesi hiç duymadım daha:D