Astra H için tablet pc tutacağı

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar,

Uzun zamandır aracımın orjinal teypini değiştirmeyi düşünüyorum.Sizinde bilginiz vardır, bluetooth entegreli LCD ekranlı bir çok video ve ses formatını destekleyen güzel cihazlar 600-1000TL civarında.Şimdi demek istediğim şu;

Aracımın orjinal teypini çıkarıp yerine bir sony teyp almak(LCD ekransız).Fiyatları 100-150 civarında oynayanlardan. Sonra tablet pcme AUX ile bağlayıp şu pahalı LCD ekranlı teyplerle aynı randumanı almak istediğim şey.
Daha önce Astra Hına tablet pc tutacağı ,kolu (yada her ne deniyorsa) alan oldu mu ? hangi markayı tercih etmeliyim ? Tabiki o pahalı teypler kadar randuman vermez şekil itibari ile.Ama Memnun musunuz ?

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Tablet tutucu için google a 'gripgo' yaz arat..

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal teyp söktükten sonra bc tuşun olmayacağı için ortalama tüketimleri vs nasıl göreceksin ? bence o 650 kadar düşen teyplerden al derim. en kötü tablet 200 teypte 200 tl desen 400 ona vereceğine arabada bir sürü kablo kirliliği vs derken en temizi...

Jettaco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi sen benim uygulamayı görmedin mi yahu :D tabletin kac inc ? ben sırf aracımda bu sekilde kullanmak için arastırarak hd klipler izlemek için ve cd sıkıntısından kurtulmak için tablet aldım..sonrasında tutucu işi biraz sıkıntılı ancak biraz arastırarak codegen marka tutucu aldım cok memnunum.alman malı kaliteli..

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Navigasyon alacağım dostlar.Şimdi okican dan haber bekliyorum :) tablet büyük benim.Pek ergonomik olacak gibi gözükmüyor...