astra h jant

omer_fener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h için 17 inch opc yıldız jant arıyorum ama maalesef bulamıyorum :( yardımcı olabilecek var mı? ayrıca astra h kasaya yeni astranın 17 inchlik jant lastik takımı uyar mı? bilen veya kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

Carolita1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h için 17 inch opc yıldız jant arıyorum ama maalesef bulamıyorum :( yardımcı olabilecek var mı? ayrıca astra h kasaya yeni astranın 17 inchlik jant lastik takımı uyar mı? bilen veya kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...110-opel-astra-oem-jant-takimi-91918794/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...el-oemz502-6-5x16-5x110-silver-86845868/detay

Buradan bakabilirsiniz :rakir:

xxx-xxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım ben aracıma 17 inç jant ve kumho sıfır lastik taktırdım 1000 km anca oldu bana 1600tl ye maal oldu 205/45/17 araçta süper durdu fakat aile babası olarak arkadaşlarım bunun genç işi olduğunu söylediler bende satmayı düşünüyorum düşünürsen foto yollarım

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bertone 2.0 turbo - jantı değilmi bu ben o janta benzettim. ama okadar iyi durmamıs bu araçta... eger sizdede gtc var ise bence farklı bir janta bakın derim... 5 kollu kalın bir jant daha hoş duruyor bu araçlara... ben 16 astra g sport jantı taktım lastikleriyle birlikte forum üyemizden 450 ye aldım ve 1 cm bile cizik yok jantlarda... arkadaşa karışmak gibi olmasın ama biraz fazla fiyat çekiyor... sonuçta ikinci el...

omer_fener

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım ben aracıma 17 inç jant ve kumho sıfır lastik taktırdım 1000 km anca oldu bana 1600tl ye maal oldu 205/45/17 araçta süper durdu fakat aile babası olarak arkadaşlarım bunun genç işi olduğunu söylediler bende satmayı düşünüyorum düşünürsen foto yollarım

benim dediğim jantlardansa görmek isterim tabi..