Astra h kasa 1.3 cdti 2004-2007 yardım ?

haykouz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yeni uye oldum yaklaşık 15 gundur araba bakıyorum butcem
20-25 bin tl aralıgında astra h 1.3 cdti 2004-2007 aralıgında malum siteden bütceme uygun ya yuksek km lı yada hasar kayıtlı astralar denk geliyor bu yuzdende kararsız kaldım ben kafama koydum astra yı begenıyorum bu arabayı almak ıstıyorum ozellıkle bana tavsıyelerınıze ıhtıyacım var butcem kısıtlı oldugu ıcın yuksek km servis bakımlı mı bakıyım yoksa dusuk km lı hasar kayıtlı astra laramı yoneleyım siz olsaydınız nasıl bir yol izlerdiniz teşekür ederim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Dizel araçlar da ufak tefek hasarlar bana göre hiç önemli değil. Km da önemli ama bazı karaktersiz kişiler de km de oynuyorlar. O yüzden km olayın da çok dikkat etmek gerek. Millette vicdan kalmamış durum da.

gokhn89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 modelini kullandım 2011 de değiştirdim 100bin kmde periyodik bakım dışında servise gitmedim. Yüksek km sıkıntı çıkarmaz ancak yetkili servis dışında servis sevmiyo araç bunu göz önünde bulundurun. Almadan önce kesinlikle en önemlisi turboya çok iyi baktırın gazı bi kökleyin beyaz duman atma ve turboda olması gerekenden fazla yağ kaçağı olursa yanaşmayın sakın. Islık sesi çok yüksek olmadıkça sıkıntı yok her kullandığım opelde azda olsa ıslık sesi geliyo çünkü. Niye turboya bu kadar önem verdim çünkü 1300kg arabada turbo hayatını kurtaran yegane parça ayrıca pahalı bi parça :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

cosmo_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parana göre araba bak o paraya o seviyede araç alamazsın

nhtyldrm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim,

Kendime 2. El Opel Astra 2008 1.3 CDTİ Enjoy Dizel Otomatik almayı düşünüyorum, ancak diğer marka araç kullanan arkadaşlarım kafamı çok fazla karıştırdı,
Özellikler vites geçişlerinin çok sarstığı, yokuşlarda problem yarattığı gibi,

Gerçekten böyle durumlar söz konusumu direk kullanıcısından öğrenmek istedim, varsa önerileriniz yazmanızı rica edeceğim,

tekrardan teşekkürler dilerim.

sahmeran22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
At sahibine göre kişner ben bunu bilirim..arabanin dilini ogrendijten sonra bir skntı kalmiyor astra icin degil genel olarak soyluyorum

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Basit rampalarda sorun olmaz ama hani ara sokaklarda dik rampalar olur karadeniz misali yüklü iken ciddi sorun rampada aracı kaldırman. Şöylede bişey var 2012 den buyana kullanıyorum kaç kez rampada kaldın yada kalkış yapamadın diye sorarsan SIFIR.
İkamet ettiğiniz yerleşkenin durumu önemli bence. Yoksa dehşet memnunum ben verdiğim en isabetli kararlardan biri kesinlikle yine alırdım. Çok ekonomik bir araç
Şuda bir gerçekki üzerine çok kaliteli dizel motorlar çıktı artık bulunmaz hint kumaşıda değil. Maddiyat yönünden donanım ve ekonomi olarak benzeri varmıdır bilmem

cyber34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim astra 160 binden sonra tamirci dostu oldu.Değişmeyen parça kalmadı.En son silecek motorunu değiştirdim:(