Astra H Kol Dayama

ecendi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracıma kol dayama alıcagım(kolçak) servıse gıdıp orjınalıni sordum 250 ytl dedıler bana çok geldi.bunu dısarıdan alabılme ıhtımalı var mı? yoksa servısten orjınalını mı almalıyım sızler ne dersiniz bu konuda pek bilgim yok.hepınıze şimdiden tessekkurler..

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankara opal de 160 ytl di sanırsam. bende gittim aksesuarcıdan aldım 10 ytl. ama asla orjinali gibi olmuyor....

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracıma kol dayama alıcagım(kolçak) servıse gıdıp orjınalıni sordum 250 ytl dedıler bana çok geldi.bunu dısarıdan alabılme ıhtımalı var mı? yoksa servısten orjınalını mı almalıyım sızler ne dersiniz bu konuda pek bilgim yok.hepınıze şimdiden tessekkurler..

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=20491

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kol dayamada orjinalini kullanın bence diğerleri hem yerine oturtulurken uyum sağlamıyo hmede tıkırtı yapıyo

ecendi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burebista arkadasım bu kolçak gercekten opellerde kullanılan orjınal kolçak mı ben orjınalı olsun kalıtelısı olsun ıstıyorum parası uc asagı bes yukarısı onemlı degıl bırkere alıcam sonunda kalıtelı bısey ıstıyorum.su adresı bana tam verebılırmısın beylıkduzundekı????

dc6189

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra H için opel servislerinde 250-260 ytl ye sorduğunuz kol dayamalar da aslında orjinal GM degil ona gore.. ithal Armster marka bi kol dayama üstü deri kaplı.. BEn bayaa bi araştırıp maslakta aluçlar oto da 180 e taktırdım...
Ama dedigim gibi orjinal opel degil yanii ve aslında plastigi de oyle cok kaliteli degil biraz ince plastik kullanmışlar... hiç tıkırtı yapmıyo 4 tane vidayla iki koltugun arasındaki bölmeye monte ediliyo..
Ama sonuçta ince plastikten olduğu için birazcık ittirmeyle bile esnemesi insanda cok kaliteli bi his uyandırmıyo.. ayrıca azcık bi ton farkıda mewcut...

arctech

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de orıjınal almaktan yanayım. ama maalesef cok pahalı. aslında sureklı aynı sevrıse ıden araclara ekstra ındırımler yapmaları gerek. ayrıca sunu da anlamıyorum. aracı yenı aldıgınızda tum aksesuarlar 30 gun sure ıcın %30 ındırımlı satılıyor. demek kı aksesuarlardan %30 ındırım yaptıkları halde ıyı para kazanıyorlar kı ındırım yapıyorlar. bunu neden yıl ıcerısınde ara ara kampanyalar ıle uygulamıyorlar kı.

ısmaıl

ecendi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pekı uzun yolda veya aracı kullanırken kolacaga yaslandıgında rahatlık verıyormu?(ben bıraz saga kayık yaslanarak kullanmayı sevıyorumda:) ona gore taktırıcam servısten..fıyat bılen varmı tam net? saolun arkadaslar.