astra h küllük ışığı

forever6789

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracımın çakmağı çalışıyor ama küllük ve çakmak ışığı yanmıyor bu ampulleri nasıl çıkartabilirim acaba???

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek bi ampulle iki tarafi birden aydinlatiyor kullugu tamamen sokmeniz gerekir sadece cakmak cekince gelmiyor...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben vectranin sokmustum sokmesi biraz zor ama kurcalamak lazim kullugu soktugunuz zaman ampulude degisebilirsiniz ama bazi modellerde lehimlenmis oluyor ona dikkat edin.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla benim vectra b1 de tek ampul vardi soktum ama degistiremedim icindeki plastik ayaklara zarar verdim bide lehimlenmisti pek zamanim yoktu ugrasamadim. vectra icin konusacaksak cakmagin etrafindaki ufacik plastigi ucu sivri bi aletle kanirtirsaniz plastik kapak gelecektir arkasinda vidalari sokunce kullugu tamamen cikarirsiniz bu arada ayni plastik sol tarafinda da var acilir kapagin solunda ve saginda. kullugu tamamen disari cikartinca ne demek istedigim anlasilir umarim. bende tek ampul vardi cunku...

Şahin80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
el freni altındaki kapağı kaldırın vites etrafındaki plastik çerçeveyi tutan iki adet vida var onları sökünce vites çerçevesi çıkar küllük o çerçeveye geçmeli çekince çıkar .çakmak soketinin yanında ışığa giden tek bir kablo var o çıkmıştır muhtemelen.tek ampül ikisinide aydınlatıyor.