astra h ledli far

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Foto eklerseniz herkes için çok iyi olucak sabırsızlıkla beklıyoruz :D

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
krom tabanlasını geçen günlerde reform tuningde gri bi astranın üzerinde görmüştüm oldukça şık duruyor ancak markası junyan olduğundan mercek kalitesi ve aydınlatma konusunda tereddütlerim olduğundan beğenmekle kaldım öylece:D aydınlatmasından memnun musunuz.depo angel eyes'larla karşılaştırınca arada çok kalite farkı var mı.bir de far ayarı çalışıyor mu acaba:)güle güle kullanın.

hkn astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar büyük bir hevesle takmış olduğum sizelerede resmini sunacağım ledli farlarımı bazı sorunlardan dolayı söktürmek zorunda kaldım...arabamla akşam (gece)çıkmış olduğum yolda en sol şeritte seyir halindeyken avcılar merter istikametine doğru giderken sağ merceğin en sadaki yan yol tabelalarını aydınlattığını fark ettim sonrasında bu şekilde göz alıcağını düşünerek ve birazda pipirikli olmamdan dolayı far ayarı yaptırmaya götürdüm sağ merceğin tam açısında olmadığını far ettik ama ayar yapılamadı sonra bikaç far ayarı yaban rotçulara götürdüm 3 tane yere gitmeme rağmen iki usta bu fara ayar yapılamıyacağını söyledi birisi ise aracı abi engel farsa bakmaya bile gerek yok çünkü ayar yapamıyoruz diye ilgilenmedi bile buda benim hevesimi kırdı.ayrıca mercek kalitesi iyi olmadığından dolayı taktığımız mtec marka xzenon ampullerden bile verim alamadık yolu iyi aydınlatmıyordu bu yaşadığım sıkıntılardan dolayı tekrar orjinal farlarımı geri taktırdım farları bir kaç günlük olduğundan dolayı geri aldılar bunun yerine orjinal farlarına ve sislerine mtec xzenon taktırdım geriye ise güzel bir miktar kredim kaldı kısmet olursa bunu başka aksesuarlarda kulallanıcam bu yaşadığım bana birazda ders oldu bilmeden etmeden araştırmadan bir anlık bir hevese kapılıp yanlış uygulamalar yapmıyacağım sizlerede tavsiyem sizde yapmayın arkadaşlar.opelim nette yaptığımız ve yapıcağıız uygulamalrın artılarını eksilerini iyi ve kötü işleri bu forumda paylaşmamız birbirimize fikir verip yardımcı olmamız gerçekten güzel bende sizlere bu konuda yardımcı olabildiysem ne mutlu bana hepinize teşekkür ediyorum...

Son düzenleme:

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kötü bi durum geçmiş olsun ama geri almaları iyi olmuş denemiş oldunuz en azından :) hiç foto çekmediniz mi üstünde takılıyken :) ?

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tecrübenizi aktardığın için teşekkür ederim.geçmiş olsun.ama geri alırken sıkıntı yaşatmamaları güzel olmuş....