Astra H Lpg taktıran arkadaşlar önerileriniz.

murat26mm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar bende 2010 model astra h x16er değişken subab özellğine sahib araç aldım araça 2000 km de landirenzo opel kiti montajı yaptırdım bu kit aracın şasi numarasına göre programlı geldi ve montaj yapıldıktan sonra gazı koydum bindim ne çekişte nede performansta bir kayıp oldu gayet memnunum şehir içi yakıt tüketimi 180 ile 210 krş arasında şehir dışı ise 130 ile 160 krş arasında değişiyor.opel türkiye landirenzo opel kitini tavsiye ediyor hem gaanti bozulmuyor hemde sorunsuz çalışıyor tabi ki montaj da çok önemli bilginize

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serviste 1.700 tlye atiker marka taktırdım. bakalım tüketim değerleri ne göstericek :)

aReSsS

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
serviste 1.700 tlye atiker marka taktırdım. bakalım tüketim değerleri ne göstericek :)
1700 e atiker mi??:S markası aitker ama modeli mi değişik acaba diğerlerinden???

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel servisinde landirenzo taktır.Garantide bozulmaz.
ben taktırdım Zafira ya çekişi aynı

asilyan06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hangi markayı taktırırsanız taktırın önemli olan twinport motorla gaz girişinin nereden delindiği ve benzin enjeksiyon zamanıyla gaz enjeksiyon zamanın birbirine yakın olması twinport ikiz kelebek manasına geliyor eğer kelebeğin olduğu boğazdan deldirirseniz gaz girişinizi aracınız tekler 2000 devire kadar çekmez rolanti bozukluğu yapar istop eder vs vs işte bukadar basit iyi montajlar

emre16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
landirenzo serviste 1450 tl falandı. daha 1 ay olmadı soralı. 1700 tl ye atiker çok pahalı olmuş bence.

burakfb42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 Astra H twinport aracıma yaklasık 3 ay önce atiker sıralı otogaz taktırmıştım performansta hic memnun değildim fakat kullanmaya devam ettim ve 2.5 ay sonra bobin yaktım neyse bobini değiştirdim 1 hafta sonra yine bobin yaktım ve otogazı taktırdığım yere gittim ve landirenzo-atiker bayisi oldugundan baska tercihim olmadıgı icin landirenzoya cevirdim 2 gün oldu performanstan cok cok memnunum benzinliden farkı cok az rölantide biraz ses geliyor o kadar, o ses atikerde cok daha kötüydü.. herhangi bi sorun olursa burdan yazarım tekrar sonuc olarak;

-kesinlikle atiker tavsiye etmiyorum
-LANDİRENZO opel'le anlaşmalıymıs zaten kesinlikle tavsiye ediyorum.. performansı cok cok iyi

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aslında taktırmayı düşünüyorum ama emin değilim hala iyi mi olur kötü mü taktırıpta saçma sapan sorunlar olduktan sonra yaptığın 3-5 kuruş kazancın hiçbir anlamı olmaz

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aldığımda BRC marka kit vardı.Sadece alırken var olan oksijen sensörü arızasını yaptırdık onun haricinde Lpg ile hiç bir sorun yaşamadım çok şükür.Lpg de montaj çok önemli önceki arabamda rezil olmuştum Lpg yüzünden