astra h lpg tavsiyei

safak-astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2005 astra h kasa 1.4 ecotec essentia aracıma lpg takıtırmak istyrm. suan yaklaşık 40 krş şehir içi tüketimi var. izmir de önerebilceğinz bayi ve marka varmı?

Ö.mert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Böyle bir konu var...

Ben zavoli taktırdım 1500 liraya, memnunum genel olarak tavsiye ederim.

safak-astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugun atiker akıllı sistem tavsiye ettiler arada 500 tl fark var baya kafam karştı

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2012 corsama BRC marka simit tüp takdırdım gayette memmunum ama izmirde yaşamadığım için tavsiye edebileceğim bir yer yok , lpg montajı yapılırken aracıma çekilmiş resimler var imzama tıklarsan bakabilirsin detaylı olarak

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Genel kanı ilk önce iyi usta bulmak üzerine.
Ben 3 yıl önce Landirenzo taktırdım.
Taktırdıktan sonra ilk ay içinde 1 kere gaz ayarı için gittim. Bir de geçen sene rutin filtre değişimi için.

safak-astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atikeri öneren kimse yokmu

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker on numaradır,diğer markaları hem pahalıya taktırcaksın hemde atıyorum filitre değiştircen daha cok para verceksin yada herhangibir parça arızalandğında yine daha cok verceksin ;) Atikeri ucuza taktırcaksın parçasıda ucuz bnce daha mantılı ;) 1 yıldır atiker kullanıyorum gaz ayarı dahi yaptırmadım ;)

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben atiker taktırdım 1 sene oldu montajdan sonra hiç uğramadım atikere. izmirde ayok var bölge bayii. karar verirsen orayı tavsiye ederim...

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar atiker demiş ama bence çok güzel bir laf var "al malın iyisini , çekme kaygısını"

Ben şuan LPG kategorisinde en iyi markalardan seçilmiş olan BRC'yi tavsiye ederim kendimde kullandığım marka bu

Aracıma 1600 KM'de taktırmıştım şuan 9000 KM'deyim daha bir kez şeytan kulağına kurşun arıza hata vermedi

3-5 kuruş fazla ver ama BRC taktır derim , atikerin ucuz olması adı üzerinde yerli malı olduğu için bkz:Şahin,Tofaş