astra h motor takuzu silkeleme yapar mi

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rolantide çalışırken motor sarsıntılı çalışıyor ve bunu kabinden de hissediyorsan motor kulaklarından yapabilir.Ama aracın yolda gidiyorken gaz kesme devirden düşme ve silkeleme yapıyorsa ateşleme sisteminde sıkıntı vardır.En başta ateşleme bobinini kontrol ettir.

yavuzali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rolantide gram sarsinti yok sorun gazi birakip basma aninda silkeleme bendeki sorun kesinlikle ateslEme degil.
Sarsinti yoksa motor kulagi saglam ancak vites gecislerinde ki silkelwme sanziman takozundandir diyebilir miyiz
Eger oyleyse illa orjinalmi takmali flyati nerelerdedir
Tesekkurler..

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rolantide çalışırken motor sarsıntılı çalışıyor ve bunu kabinden de hissediyorsan motor kulaklarından yapabilir.Ama aracın yolda gidiyorken gaz kesme devirden düşme ve silkeleme yapıyorsa ateşleme sisteminde sıkıntı vardır.En başta ateşleme bobinini kontrol ettir.

tam tersi

Sent from NOKIA Lumia 1520 using Tapatalk

bwbdepor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım aynı sorun bende de var kafayı bozdum sormadigim usta kalmadı ama bi yerden öğrendim tahminim lpg ile alakalı lpg ecu su yani beyni sorunlu olabilir bazı araçlar lpg ye uyum sağlamıyormuş bi kaç günden sorunu çözersem yada sen bi sonuç alırsan ne olur bildir gitmedigim yer kalmadı arabadan bıktım artık....

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bandem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Giderken vites geçişlerinde silkeleme yapıyor demiş o yüzden kulaklardadır demek istedim

Sent from NOKIA Lumia 1520 using Tapatalk

yavuzali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çözüm varmı bu sorunda acaba bendese var takozların üçünü değiştirdim ama hala devam ediyor bendeki durum bobinde sıfırıyla test ettim ondanda değil gaza işk basma ve bırakma anında bir saniyelik silkeleme yap