Astra H|Ön Tampon/Far Sökmek

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sol far rahat sokulur hava fıltresı kutusunu cıkartıncada, sağ tarafda akü ve arabanın sıgortası beynı felan var o kısma hıc el gırmıyor, anca orda zorlanırsınız bı tek

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
sol far rahat sokulur hava fıltresı kutusunu cıkartıncada, sağ tarafda akü ve arabanın sıgortası beynı felan var o kısma hıc el gırmıyor, anca orda zorlanırsınız bı tek

Astra h dami sag tarafta var bu saydiklariniz...:eek:

ThePlekumat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim 4 civatası var birisi yan çamurlukta, farın kafasında/ diğeri panjurun altında kalıyor/ Diğer ikiside tamponun kapattığı yerde, farın alt kısmında kalıyor.
Yani far için tampondan başka birşey sökmüyoruz bildiğim kadarıyla.

WKS T takımım var o konuda sıkıntı yok :)
Şimdi memlekete gitmeyi bekliyorum. Farları anahtarla değilde lokma takımıyla sökeyim
istiyorum.

Astra CDTi'ın farlarının arkasında anatomik sağında(arabanın sağı) filtre kutusu var.
Anatomik solundada akü var

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
bildiğim 4 civatası var birisi yan çamurlukta, farın kafasında/ diğeri panjurun altında kalıyor/ Diğer ikiside tamponun kapattığı yerde, farın alt kısmında kalıyor.
Yani far için tampondan başka birşey sökmüyoruz bildiğim kadarıyla.

WKS T takımım var o konuda sıkıntı yok :)
Şimdi memlekete gitmeyi bekliyorum. Farları anahtarla değilde lokma takımıyla sökeyim
istiyorum.

Astra CDTi'ın farlarının arkasında anatomik sağında(arabanın sağı) filtre kutusu var.
Anatomik solundada akü var

anatomik yazmak lazim demi o zaman :kop: