astra h performance eksoz takma durumu ?

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
arkadaşlar 1.6 astra h aracıma eksoz düşünüyorum ancak takılamaz deniyor sensörler vs.. arıza veriyormuş vs. gibi problemler varmış bilgisi olan varmı ben kat. iptali + son susturucu takmayı düşünüyorum veya 2.bir ihtimal düz boru çekip sonada bi son susturucu takmak düşüncem var bilgi saibi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim teşekkürler

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kat. iptali veya düz boru yaparsanız orta susturucu falan iptal %100 arıza lambası yanar onun dısında son susturucuyla hiç bişey olmaz..

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
tek son takılınca hiçbir arabada arıza olmaz zaten ;) problem diğerlerini yapmanın yolunu bilen varmı illaki bir yolu vardır yanıltma vs.de işi bilen usta veya yapan arkadaş varsa bekliyorum cevaplarını

utku3319

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben katalizörü söktürdüüm arıza lambası yanmadı

rweqqwer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haddim olmadan söylüyorum (biraz da eski konu) ama lütfen katalizörü iptal etmeyin çevreye ve diğer insanlara zarar veriyor.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer araç benzinliyse düz boru ve son susturucu back pressure ı düşüreceğinden alt devirler iice cansızlaşır.

toto

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende eksoz takmayı düşünüyorum aracım astra sedan gümüş gri çift çıkışlı şu iki eksoz arasında kaldım.hangini taktırayım sizce biri çift oval biride çift çıkış yuvarlak.bide çok ses alırmıyım bu ucuz eksozlardan?ailemle kullandığım için aracı fazla ses istemiyorum sadece yüksek devirlerde bide rolantide tok ses verse yeter yada bildiğiniz markalr varsa bekliyorum http://urun.gittigidiyor.com/PASLANMAZ-KROM-PERFORMANS-EGZOZ-CIFTLI-UC_W0QQidZZ17252272#aciklama

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
bu marka hakkında hiç bilgim yok ancak ucuz birşey istiyorsanız jsv, yed gibi markalara bakabilrsinz son susturucu takarsan ses vermez ailenle gezebilirsin problem yaratmaz