Astra H Radyo

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımdaki teyp cd30 modeli. Teyp kendiliğinden açılıp kapanıyor ve aküyü bitiriyor. Serviste değişmesi gerektiğini bu şekilde önceden gelen astraların da değiştirdiklerini söylediler. Ama teybin fiyatı tuzlu, değişmeden ne yapılabilir ? Servis/elektrikçi tavsiyesi veya becerebileceğim bir yöntem ?

ttoros

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba konu hakkında bir bilgim yok şayet arabamı almış olama rağmen daha kendisi teşrif etmedi fakat bu kronik bir sorun ise garanti kapsamında olması gerekmekte ben bilişim sektöründe çalışıyorum ve elektronik ürünlerde işleyen prosedür bu

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba konu hakkında bir bilgim yok şayet arabamı almış olama rağmen daha kendisi teşrif etmedi fakat bu kronik bir sorun ise garanti kapsamında olması gerekmekte ben bilişim sektöründe çalışıyorum ve elektronik ürünlerde işleyen prosedür bu

yanıtınız için teşekkür ederim ancak 2005 yılında almış olduğum aracım 2 yıllık garanti süresini doldurmuş durumda.

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konudan çok anlamam ama bence teyp'i direk kontağa bağlasalar sorun çözülür

planner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayarlar kısmından kontakla beraber açılma seçeneğini iptal et, bir de öyle dene. teyp içinde mutlaka cd bırak.

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayarlar kısmından kontakla beraber açılma seçeneğini iptal et, bir de öyle dene. teyp içinde mutlaka cd bırak.

tabi, settings bölümünde onu da denedim bir işe yaramıyor, ancak dediğin gibi içinde cd bırakmak işe yarıyor gibi görünüyor nedendir anlamadım.

planner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi, settings bölümünde onu da denedim bir işe yaramıyor, ancak dediğin gibi içinde cd bırakmak işe yarıyor gibi görünüyor nedendir anlamadım.

cd çıkarınca radyoya geçmeye programlı olduğu için bir aksaklık oluyor galiba. zaten hep cd olması işe de yarıyor. basınca hemen çalışıyor. Benim arabanın önceki sahibi arkadaşım aynı problemden ötürü garantiden teybi değiştirdiklerini söylemişti. senin garanti bittiği için illa gerekirse çıkmacılardan rahatlıkla bulabilişrsijn diye tahmin ediyorum. ama acele etme bence.

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cd çıkarınca radyoya geçmeye programlı olduğu için bir aksaklık oluyor galiba. zaten hep cd olması işe de yarıyor. basınca hemen çalışıyor. Benim arabanın önceki sahibi arkadaşım aynı problemden ötürü garantiden teybi değiştirdiklerini söylemişti. senin garanti bittiği için illa gerekirse çıkmacılardan rahatlıkla bulabilişrsijn diye tahmin ediyorum. ama acele etme bence.

Tamamdır, evet mantıklı, sağol. Benim de dikkatimi çekmişti önceden aslında içinde cd bırakınca yapmıyor gibi geliyordu şimdi bir başkasından da duyunca bu yöntemin doğru olduğuna inandım. Artık zaten bu arabaya masraf yapma niyetinde değilim yolda bırakmadıktan sonra 5 kuruş harcamam nesi bozulursa bozulsun, böyle kullanırım. Elime nakit geçtiği anda elden çıkarıyorum zaten, illallah dedirtti bana.

Tavsiyeler için teşekkürler.

ELEGANCE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman alan yandı :)

valla öyle, bu forumda satılığa çıkaramam zaten açtığım sorun başlıklarını biri okusa arabayı ya almaz yada sattıktan sonra kurtulamayız adamdan.:) ki daha burda yazmadığım sorunlar da oldu, yok bir tarafı patlar, yok aynası düşer, yok bir şeyi kopar, var da var... Gözüm gibi de baktım, ilk sahibiyim, bakımlarını 1km geciktirmedim.

Son düzenleme: