astra h servis rezaleti

derviş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle herkese merhaba,
2011 model astra h sahibiyim. aracımı 15bin bakıma gedizlere götürdüm ve aynı zamanda ön camım çatlak olduğundan dolayı camıda değiştirmek istediğimi söyledim. tamam dediler. camımı değiştirirken aracın sağ ve sol direklerinde çizik ve sıyrıklar meydana geldi. tavanda sıyrık ,kaputun sileceklere bakan köşesinde sıyrık ve hepsine taş izi dediler.iç döşemede yırtık. anlıyacağınız camı yardıra yardıra çıkarmışlar. bu ne böyle dediğimde pardon kem küm o kadar iki yalandan rötüş sonra yalla .. nasıl iş bu ben anlamadım..
yorumlarınızı bekliyorum

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Geçmiş olsun. Servisi şikayet ederek belli bir sonuç elde edebilirsiniz. Forumda eski konularda aynı sorunları yaşayan arkadaşlarla irtibata geçmenizi öneririm.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hadi dışardaki çiziklere "taş izi" demişler, iç döşemeye nasıl bir bahaneleri var? Kesinlikle şikayet edilmeli. Geçmiş olsun.

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sakın kabul etme. hadi dış taraf taş izi ya iç taraf?

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel merkezi arayın müşteri hizmetlerinden durumu anlatın. Numarası aklımda değil ama Opel Club kartınızın üzerinde yazar.

Cevap gelmezse, sikayetimvar.com'da yazın durumu. Opel de üye firmalardan. Firmalar çözümsüz şikayet oranlarının yükselmemesi için, bu tip şikayetleri çözmeye çalışırlar.

O da olmazsa ve gözünüzü karartırsanız mahkeme yoluna gidin. Aracın ve çiziklerin foto'larını çekin hemen, elinizde bulunsun.

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı teslim alma o şekilde, boya yaparlarsa kabul etme, rütuş ve pasta cila işlemlerini itina ile yapsınlar ama üzerine tazminat talep et bence.
Çiziksiz giren aracın sağını solunu mundar edip değerini düşürmeye hakları yok.

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı teslim alma o şekilde, boya yaparlarsa kabul etme, rütuş ve pasta cila işlemlerini itina ile yapsınlar ama üzerine tazminat talep et bence.
Çiziksiz giren aracın sağını solunu mundar edip değerini düşürmeye hakları yok.
katılıyorum.

buyrun size bi opel serviszede daha ...
kardeş canını sıkma onların canını sık hertürlü hakkını ara ...

Son düzenleme:

eL_nino

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecmis olsun demek bile acayip bir durum bu gibi olaylara.Bu ulkede yapanin yanina kar kalmadigini gosterin bence.
Bazi servislerin bu gibi hatalarina ragmen israrla hala Opel ve Cuma gunu insallah bir Opel Astra artik...

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende b kasa vectram la serviste sıkıntı yaşamaıştım. sakaryadakiler opelin servisini bilirler. cebinde ne kadar para varsa almaya adamış servis kendini.
aracımda yolda giderken stop etme sorunu var dedim. tama abi bakalım hemen dediler. bağladılar bilgisayara başladılar gaz vermeye. devir saatindeki ibre sonda... adam yükleniyor gaza.ibreyi kırmızı yerde görünce içim gitti ama vardır bir bildiği diye birşey demedim.bu şekilde 5-6 defa sona kadar dayadı ibreyi. hava debimetresi arazıalı dedi indi arabadan. bi baktım motordan bir ıslık sesi geliyor. ne bu ses yoktu bu dedim. oraya buraya baktılar. rolanti ayarlayıcı bozuk değiştimemiz lazım dediler.ne ara bozuldu ben buraya gelmeden yoktu be ses şimdi oldu dedim. olur mu abi kaput kapalıyken duymassın diyip kapattı kaputu. kapattın yine geliyo ses dedim. aracın içinde duyulmaz abi. şimdi motorun yaındasın ondan duyuyorsun diye pişkin şekilde cevap verdi. çıkıp sanayide ustama gittim. rolanti ayarlayıcısında bozukluk yok. adam aracı zorladığından contasını yakmış. 3 tl ye contayı aldım. tek zararım motorun soğumasını beklemek oldu. servis direk değişecek abi bu diyip 200 tl fiyat çıkartmıştı.