astra h ses sistemi acil yardım lütfen

savci54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar.
astra h ye ses sistemi kurmak istiyorum fakat birçok konuda öneriye ihtiycım var.
anfi olarak
kicker zx 700.5

kompenant olarak 2 takım kicker ks 650.2 düşündüm 16 santim on ve arka kapılarda sorun olur mu?

bass olarak
kicker cvr 12 30 cm ya da alpine type r 1242d düşünüyorum hangisi daha iyi olur
malum bagajda yer sorunu var. en küçük kabinden en çok sesi nasıl alırım bilen var mı?
şöyle bası ters bağladıkları kabinler oluyo daha küçük oluyo işe yarar mı onlar.

son olarak teyp pioneer düşünüyorum ama
usb aux muhakkak olmalı bu anfi için çoklu anfi çıkışı olan bi teyibe ihtiyaç varmış

bunlara sahip en ucuz pioneer teyp nedir tavsiyelerinizi bekliyorum.
teybin çerçeve olayı nasıl oluyor orijinal teyp sökülünce yol bilgisayarı sorun çıkartıyor mu?

çok soru sordum ama üşenmeden cevap veren olursa çok mutlu olurum :)

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
amfi güzel
2 takım 16 cm comp kullanabilirsin.arka kapılar için ve ön kapılar için çerçeve kullanman gerekecek.16 cm ler arka kapıya da küçük bir tadilatla uyar.
sub konusu zevk işi.birkaç modeli dinleyip karar ver derim.çift bobin br bas yerine tek bobin kullanırsan o amfiyle beslemek daha kolay olur.
pioneer konusunda o kadar çok model var ki birşey söylemek zor.görüp almak en iyisi sanki.
aracın astra h mı? her türlü üniteye uygun çerçeveler var zaten.hatta direksiyon kumandan varsa onları bile bir aparatla kullanabilir hale getirebilirsin.

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende kickerin ks serisi kompenentlerini kullaniyorum gayet memnunum ama ses az gelmeye basladi degistirmeyi dusunuyorum. sectigin aletler guzel ama kickerin 5 kanal anfisi biraz tuzludur onun yerine daha uygun daha iyi is gorecek alternatif anfiler bulabilirsin secim senin tabi... kompenentler monte ederken cerceve kullanman gerekecek mdf den. bas olarakta anfinin mono cikis gucune bakarak bas tercih etmeni oneririm. cvr 12 kabinde cok az yer kaplamaz haberin olsun. kolay gelsin....

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teyp olarak Pioneer en iyisi olucaktır.Hem ucuz hemde istenilen özellikte.

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßen ßass icin bi öneri suncam cvr 12 yerine cvx12 bakabilirsn.

ßu soledigin anfinin fiyatını bilmiyorum amaa eger 400*500 civarı yada fazlaysa baska Anfi bak derim.Comp icinde hic kullanmadım onun icinde bisey diyemem ama İnfinty bak derim Yada Hertz Marka.