Astra H Spoiler Öneriler ??

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alırsan bendeki modelin aynısını al diğer tipten alanlar bin pişman;bu daha çıkıntılı ve kendini gösteriyor

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efepolde yaptırdık ama tavsiye etmem ; heleki burak'ın başına gelenlerden sonra aman bulaşma derim ; zaten yeri istanbulda sana uzak
montaj+boya dahil 150 tl

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hehe ne sponsoru yaaw herkes şikayetçi olan bir sponsor hala sitede anlamadım ben

evet çok garip bi olay ama hala sponsor kendisi siteye.
sedat aklında olsun böyle parçaları kendi gözünle görmeden alma derim sonra hayal kırıklığı yaşayabiliyor insan tecrübe ile sabittir bu olay git karlıkçı halile yada fifty tuninge yada herhengi fiberciye gözünle gör aracına oturtsunlar bak incele öyle karar ver derim ben.

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen ezgene opc diye sana yutturmuşlar kanki
serviste body kit yapılmaz be abicim neyse olan olmuş
ama sana bir spoiler hediyem olsun onca yardımından sonra.
sem tuning'de yaptırıyım sana dicem ama
araçtakini nasıl sökücez ?

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serviste yapılmaz iyorsun ama orjinal gibi,sapasağlam.Sen kendi body kitini sürekli kontrol et bence yolda dökülmesin :)

maximize

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada otosport mechur karlıkçı halil :) ama ilgisiz kişiler online msnleri hikaye hiç yardımcı olmadılar.Telefon açtım adam gibi bilgi bile vermediler sanırım ufak işlerle pek ilgilenyen bir firma.Arkadaşlar ben bu işi baya bi araştırdım sağlam bir firma buldum istanbulda 10-15 kişiye danıştım verdikleri adres jeepandcar oldu aranızda bilen var mı?Firma çok sağlam lüx araçların marka bodykitleri var ayrıca normal fiber abs plastik olarak hizmette veriliyor ilgi işçilik fiyat çok iyi deniliyor kargo ücreti bile almıyorlar. http://www.jeepandcar.com/ tavsiyedir :D