Astra h spoiler yardimi

harunozer59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2009 model aracıma tavan spoıler ı almak istiyorum serviste sordum 700 lira istediler bu bana çok geldi internette 100lira falan boyasız hali ama onlarda fiber malzemeden almk istiyorum araca ayrı bi hava katıyor fiber malzeme nasıldır pek ii anlatmıyorlar ama kullanan arkadaşların yardımlarını bekliyorum başka nerelerden temin edebiilrim şimdiden teşekkürler

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Spoiler dış etkenlerden en az zarar gören parçadır(sürtme,taş izi,kırılma vb.),o yüzden 700 lira vermeye gerek yok.Fiber işini görür.

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
çok uçuk bir fiyat geldi bana bu ne yaaa...sanki komple body kit yapıyorsunuz :)

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ben bugün düşündüm taşındım, eğer arabada komple body kit yoksa sadece spoiler taktığında leylek gibi arkası havada duruyor. çok gıcık bi görüntü, ben kendime almıştım spoiler şu anda geri iade etmeye çalışıyorum. eğer komple body kitin varsa spoiler tak. bence tek spoiler çok gıcık duruyor. zaten astra h lerin arkası gayet sportif duruyor. o yüzden gereksiz.(bence)

harunozer59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşta var da çok güzel duruyo bakalım bi düşünüp taşınalım ama hoş duruyor ya