Astra H Tavsiyeleriniz?

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta plaka konusunda babamın tongasına düşmüş bulunmaktayım :D istediğim plakaların hiç birine baktırmamış bile :D önceki aracımızda 33 FL 348 di buda 33 FL 100

annemin adı filiz o yüzden direk kendi bildiğini okutmuş yksa 33 BBA 33 boştaydı

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Xenon fara karşıyım aga. Karşımdan gelen araçta görsem selektör yaparım, arkamdan gelende görsem yavaşlar yol veririm geçsin gitsin. Gözümü rahatsız ediyor ne yapayım?

abi senin gözünü alanlar far yükselik ayarını en üste getirenlerden :D sen rahat ol ben onlar gibi en yükseğe getirmem karşımdaki rahatsız olmaz yanii

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın şu anki hali:
Beyaz 4lü led plakalık lambaları taktım.
Ön park ampulllerine yan sinyallerdeki sarı ampullerden taktım(amerikan park gibi duruyor)

Spoilerden vaz geçtim çünkü body kit veya yay olmadığı için araba leylek gibi havada duruyor.

Dün akşam uzun uğraşlar sonucu plakanın çerçevesini sildim bugün plakalıksız montajını yapıcam.

Yapacaklarım:

Haftasonu bi cam filmi operasyonu yaptırmayı düşünüyorum.

Far+sis mtec 8000k Xenon

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siste 3000k daha çok hoşuma gidiyor :D Ve Bula bilirsen 4300 k veya 5000k tercih et kısa ve sislerde de :) Bende 8000k var bir süre sonra çok mavi geliyor gözüme :D

Yalnız araca hafif göze batmayacak bir yan etek ayarla Astra'da çok eksik duruyor ;)

Şimdilik güzel gidiyorsun :D

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siste 3000k daha çok hoşuma gidiyor :D Ve Bula bilirsen 4300 k veya 5000k tercih et kısa ve sislerde de :) Bende 8000k var bir süre sonra çok mavi geliyor gözüme :D

Yalnız araca hafif göze batmayacak bir yan etek ayarla Astra'da çok eksik duruyor ;)

Şimdilik güzel gidiyorsun :D

abi bulup bulmamam sorun değil her türlü bulurum :D ama abimin bmw sinde sisler ve farlar 8000k, bide benim araç metro mavi 8000k çok yakışır tavisiyelerini aldım, yan eteğe gelince abi internetten biraz araştırdım da eğer o tür bi olaya girersem komple opc line body kit yaparım, ama yapmıyorum 2 sebebi var. 1 çok pahalı 2 konseptime uygun değil :D

çok teşekkür ederimm, xenonları taktırdıktan sonra para denkleştirip 35mm yay takıcam, jantlarıda böyle ofsetli bi jant düşünüyorum araştırma aşamasındayım

bu araç tamamiyle Germany Style olucaaak ;)

duranburakbilgin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimler yüklendi, okul çıkışları ve haftasonu 1 saatlik zamana ancak bu kadarı sığdı

fotolar burda
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=74152